Pestrec Mariansky skusenosti

Príspevok v téme: Pestrec Mariansky skusenosti
DandyKa

Ahojte..rada by som si precitala vase skusenosti.Ci vam pomohol a v com vsetkom.Je mi to doporucane vzhladom na moje zdrav.problemy a dlhorocne uzivanie liekov na ocistenie a detoxikaciu..vraj mam v tele vela chemie hlavne od liekov kt. beriem dlhe roky a som este mlada na take problemy..dakujem za kazdy vas prispevok a nazor

yylyye

zdravapecen napisal perfektny prispevok, akurat neviem ako to uzivat. podla toho caj nie, pomlete nie.... mam si dat cele zrnka do ust> Su tvrde, nedaju sa pozut... Prosim nejaku radu ako to uzivat.

zuzi74

Peta, pecen a zlcnik su parovy organ, takze suvisi to spolu. Pestrec mariansky je urceny aj na liecbu zlcnikovych kamenov.

peta123

Zuzi74, áno je približne 140/80(avšak keď zbadám lekára-dosť stúpne).Pestrec skúsim aspoň v menších dávkach a večer, ako píšeš.Na sono pri preventívke mi bola zistená steatóza a žlčníkový kameň.Neviem, či to spolu súvisí a veľmi ma to prekvapilo, pretože si myslím, že sa naozaj zdravo stravujem a prehrešky sem-tam to asi nemohli spôsobiť.Díky za odpoveď.

zuzi74

Peta, neuvadzas hodnoty tvojho tlaku. Ak mas okolo 140/90 mozes ho uzivat. Pokial mas este vyssi, tak treba skusit len vecernu davku pred spanim. Pocas spanku sa pecen najlepsie regeneruje a ty si zaroven v klude.

peta123

Všetci píšete o super účinkoch pestreca. Veľmi by aj mne určite pomohol, no zároveň sa uvádza, že ľudia s vysokým krvným tlakom by ho nemali užívať, tak neviem... Máte v tomto smere skúsenosti?, resp. čo by bolo vhodné užívať ak mám aj vyšší tlak.

optimal

Kedy treba tie zrnka rozmrvit v ustachozem alebo po ranajkach?a aj npo veceri mozem?a len raz dene polievkova lyzica?

janoTN

Potvrdzujem vsetko co sa tu pise nizsie. Pestrec je uplna bomba!!!... ja som mal problemy po kurar zo sypaciek hlavne zle pecenove vysledky. Zacal som sa viac venovat zdravemu zivotnemu stylu a hlavne vyhybam sa pokial mozno co najviac liekom a chemii. Konkretne pestrec mi pomohol s pecenou cca po 3 mesiacoch. Pil som luhovane caje a neskor som nasiel aj exktrakt vo forme kapsule. Bolo to na zdrava-medicina.sk. cena uz neviem tusim 12€.
Pisem z vlastnej skusenosti a mozem za seba len odporucit pestrec pokial mate problem hlavne s pecenou alebo potrebujete riadny detox tela od chemie.
Pozdravujen, Jano.

zdravapecen.

Skúsenosti niekoľkých užívateľov Pestreca mariánskeho ľudovo Kristova koruna.
Ak začneme so systémovým užívaním Pestreca mariánskeho môžeme očakávať tieto priaznivé účinky na vaše zdravie.
Tak že: Čo môžeme dosiahnuť užívaním Pestreca mariánskeho.
Ak máte Pestrec kvalitný s obsahom silymarínu je dôležité, ako ho pripravíte na užívanie. Rady typu rôznych mlynčekov aj na kávu nie sú vhodné na prípravu Pestreca. Už len z takého dôvodu , že vzniká pri tejto úprave teplo, ktoré poškodzuje látku silymarín, ktorá je na regeneráciu pečeňovej membrány veľmi dôležitá. Zápar a iné úpravy nie sú vhodné,plod Pestreca nesmie dôjsť do styku s vodou nad 40 st.alkoholom,surovým mliekom a kovom.
Pestrec je liečivá bylina - plod bodliaka, ktorý má úžasné schopnosti pri tvorbe nových buniek a regenerácii pečeni- pečeňovej membrány. Táto má za úlohu zachytiť v krvi látky, ktoré sa vstrebali cez steny čriev, ale pre náš organizmus sú nežiaduce . Pokiaľ je poškodená pečeňová membrána, v krvi kolujú látky ako konzerváty , potravinárske farbivá, skrátka voľné radikály. Voľný radikál viaže na seba tuky a spolu s nimi sa usadzuje. Takto poškodená pečeň zvýšene zachytáva tuky a stukovatie - upchá sa.
Pritom by mala slúžiť ako zásobárňa výživových látok, ktoré máme v prebytku, aby v čase núdze dodala tieto látky do krvi.
Vložením Pestreca mariánskeho do úst začína proces toho, že sme po dlhom čase začali myslieť aj na náš najdôležitejší filter v tele.
V žalúdku sa rozloží a dáva signál k tvorbe tráviacich enzýmov a tvorbe žlče. Potom prechádza do čriev, kde sa obsiahnuté látky vstrebú do krvi . Ako postupuje črevným traktom, čistí a regeneruje črevný trakt , teda akýsi peeling črevných stien./ V prvých dňoch bude stolica zapáchať/ Asi do týždňa až 10 dní od začiatku užívania dokáže spravidelniť vylučovanie, čo je veľmi dôležité z hľadiska hnilobných procesov, ktoré poškodzujú steny čriev. V tomto čase už sa pečeň začína zbavovať prebytočného tuku. Po asi troch týždňoch užívania sa začnete lepšie cítiť, je to z dôvodu čiastočného zbavenia sa nežiaducich látok v krvi, ktoré vyvolávali únavu, migrény, nevoľnosť, alergie , zápalové procesy, ale aj preto, lebo cez očistené steny čriev sa lepšie vstrebávajú látky potrebné pre harmonickú činnosť orgánov. Veľkým prínosom Pestreca je obsah nenasýtených mastných kyselín, bez ktorých nie je vstrebateľnosť niektorých vitamínov a minerálov. Ochudobnená krv o tieto zložky spôsobuje takzvané civilizačné ochorenia. Po asi piatich týždňoch užívania je už vidieť zmeny na očiach a tvári . Tieto zmeny si všimnú hlavne ľudia, ktorých ste dlhšie nestretli. Ale hlavne je to veľmi hmatateľné na krvných a pečenových testoch. Po piatych týždňoch užívania klesnú hodnoty až o 50% zo zvýšených hodnôt. Napríklad cholesterol -LDL z 9 na 7. Ak pokračujeme ďalej, po dvoch mesiacoch užívania sú už zmeny ktoré si všimnete aj sami. To že sa budete lepšie cítiť, lepšie vyzerať, je už pre vás samozrejmosťou. Zažívací trakt s vylučovaním synchrónne zabezpečí lepšiu vstrebateľnosť a tým aj výživu. Látky o ktoré ste dlhodobo ochudobňovali svoje telo, lebo steny čriev boli zanesené , teraz prúdia do žíl a dodávajú vám energiu a vitalitu. Vaše palivo života dostáva nový rozmer.
Ale aj podstatný fakt je ten, že stále prebieha regenerácia pečeňových buniek pečeňovej membrány a jej detoxikácia. Ak sme trpezlivý, tak sa po troch mesiacoch užívania dopracujeme relatívne k zdravej pečeni a krvné testy budú v norme. V tomto čase pečeň zmenší svoj objem, v črevnom trakte nebudú prebiehať hnilobné procesy, nebude vás nadúvať a zbavíte sa aj vnútorného tuku, čo si všimnete na veľkosti brucha ,lebo aj pečeň zbavená tukov sa zmenší. O toto sa postará Pestrec, nakoľko má aj vysokú nutričnú hodnotu a pri užívaní nie je pocit hladu. Budete chudnúť, ale za plnej výživy nie metódou rýchleho zhodenia množstva kíl, kedy sa len tuková bunka zmenší, ale zostáva v tele a úbytok vody v tele robí dojem dobrého prípravku na chudnutie.
Úlohou Pestreca je regenerácia pečeňových buniek pečeňovej membrány. Ak sa dopracujeme k funkčnej pečeňovej membráne, tak zdravotné problémy typu Cirhóza, Steatoza, zlé krvné a pečeňové testy, zväčšená pečeň, zažívacie problémy, problémy so stolicou, kožné ochorenia včetne akné, metastázy na pečeni, stukovatelá pečeň, syndróm vyhorenia, únava, migrény, endometrióza, alergie ale i problémy v črevnom trakte, ako i udržanie si normovanej váhy budú minulosťou. Pestrec má nesmierne významný prínos pre náš organizmus, je to silný antioxidant, čo znamená, že spomaľuje starnutie a bráni vzniku civilizačných ochorení.

Čo táto liečivá bylina dokáže:
-podporuje obnovu pečeňových buniek
- znižuje cholesterol
- zlepšuje trávenie, tvorbu žlče, žlčníkové ochorenia
-čistí črevný trakt
- napravuje sliznicu maternice
-je úspešný v boji s endometriózou
- chráni žily a cievy, odstraňuje kožné choroby a defekty koži.
- detoxikuje a posilňuje pečeň
- úspešne bojuje proti infekčnej mononukleóze
- preukázateľne odstraňuje následky chemoterapie
- pomáha proti nízkemu tlaku
- používa sa pri otravách jedmi najrôznejších druhov, vrátane otravy hubami, alkoholom a drogami
- zbavuje pečeň chemických prímesí a toxických látok z potravín
- chráni pečeň pred škodlivými účinkami z užívania farmaceutických liekov
- je obrovským prínosom pri boji proti migréne, závratom, depresiám, astme, alergiám, ale aj nevoľnostiam počas cestovania
-proti nádorové účinky silymarínu.
-ale veľmi veľa sa využíva na prevenciu, detoxikáciu, regeneráciu, posilnenie organizmu, zbavovanie tela toxínov, detoxikačné kúry.
- má vysokú nutričnú hodnotu, dopľňa do organizmu látky, ktoré v potrave takmer neprijímame.
Je toho naozaj veľa. Každopádne sa nikdy nepreukázali žiadne vedľajšie účinky pri požívaní Pestreca. Je tak bezpečnou voľbou pre naše zdravie.
Výhodou je pohodlné podávanie, ako aj prakticky bezproblémové z hľadiska účinnosti a tiež požadovanej bezpečnosti, najmä pri závažnejších poškodeniach pečene je nevyhnutná dlhodobá aplikácia vyšších dávok. Užíva sa drvený na veľkosť piesku priamo do úst a zapiť tri dcl. vody.

Záverom chcem podotknúť, že ak sa dopracujeme k zdravej pečeni a krv bude v norme tak ona sa postará o regeneráciu a očistu pľúc a ľadvín.

Dni , týždne a mesiace spomínané v tomto príspevku sú len orientačné a všetko závisí od toho, v akom stave je pečeň na začiatku užívania Pestreca.
Pečeň je vstupná brána nášho zdravia, nebolí a preto jej poškodenie zachytíme zväčša až na krvných a pečeňových testoch. Je výhodou, že sa dokáže veľmi rýchlo zregenerovať v porovnaní s časom jej dlhodobého poškodzovania.

Tak ako starneme, tak starnú aj naše orgány a majú menší výkon , preto sa musíme o ne starať viac a častejšie.

V dnešnej dobe je možnosť neobmedzeného cestovania aj do krajín, kde sa vyskytujú vírusy a infekcie proti ktorým sa náš organizmus nevie brániť , Pestrec Mariánsky je ideálne riešenie ako ochrana a prevencia proti týmto baktériám, ktoré môžu priniesť aj návštevníci týchto krajín pri vstupe na naše územie.

Tieto riadky ktoré čítate nie sú reklamného charakteru, ale skúsenosti našich klientov s užívaním plodu Pestreca Mariánskeho. Ľudový názov Kristova koruna si plne zaslúži a má svoje opodstatnenie. Táto liečivá bylina je známa svojimi schopnosťami detoxikovať- čistiť a regenerovať pečeňové bunky pečeňovej membrány už 2000 rokov. Pestrec je známy ako všeliek- ľudovo Kristova koruna.
Je veľmi zaujímavé to,že nemá žiadne vedľajšie účinky a pri užití väčšieho množstva nehrozia žiadne následky.
Ďakujeme za spätné väzby našim klientom a teší nás, že sú spokojný zákazníci.
Nové skúsenosti budú priebežne doplnené aj na webe zdravapecen.sk
Ak som nezodpovedal všetky klady Pestreca mariánskeho,tak mi napíšte na kurtis@kurtis.sk podeĺím sa o ne.

ZDRAVÁ PEČEŇ = ŽIVOT BEZ LIEKOV