Mykóza, čo zaberá, už nevládzem

Príspevok v téme: Mykóza, čo zaberá, už nevládzem
DencPenc

Ahojte žienky.Už dlhšie ma trápi problém s mykózou.Totižto gynekológ mi povedal,že mám nedostatok lutenizačneho hormonu,estrogenu,jednoducho nizke hladiny z toho mám nevhodné prostredie v pošve.Trápi ma už dlhší čas Bakteriálna vaginóza ktorá ma sprevádza nepríjemným sivožltým výtokom s typickým rybým zápachom.Vyskušala som asi 3 druhy antibiotík vo forme čapíkov a tabletiek do pošvy.No vždy mi to zabralo asi tak na týždeň a potom sa to opäť vrátilo.Skušala som aj prirodnu medicínu namočiť si tampón do kyslej smotany alebo do acidka.Myslite,že by mohli zabrať nejake laktobacili do pošvy ktoré by mi upravili mikroflóru v pošve? Ja už nevládzem.Mám partnera a ked čo i len zacítim neprijemný zápach tak to len tak neprejde.Prosím poradte mi čo s tým :( dakujem krasne.

jarmilaku

Ahojte..tie čípky, čo tu píšete sú dôležité?..bez nich sa z mykózy dostať nedá?..mne sa ježia chlpy keď si na to čoilen spomeniem..svrbenie ma prenasleduje už skoro týždeň..a teda moc odhodlaná ísť ku gynekológovi nie som..:/

akinom007

olivkalivka/ mne tie Macmiror predpisal gynekolog snad " tisic" x...uplne ich nenavidim , jednak ich je az 12ks, strasne vytekaju nestaci intimka (niektore vytekaju ovela menej/ a navyse NIKDY nezabrali

Marila

Kvetinka tiež sa mi to nezdá normálne, lekári predsa len musia robiť tak aby pacientovi pomohli. To je podľa mňa podstatné!

kvetinka777

- adma

to by už čo bolo aby doktor predpisoval podľa toho čo si písala, to by bolo cez. Predsa len každý prípad, každý problém si žiada iný prístup, iné čipky a na to musí lekár proste prizerať.

hela212

Bestt3 o pupave som aj ja citala, ze vie pomoct, ale necitala som, ze by mohla pri mykoze.
Mne pomohli cipky, asi na tyzden som ich mala a tie som pouzivala a v ked som si ich v lekarni bola kupovat, tak som si vzala aj Wobenzym k nim, to mi aj magistra odporucila. Adma ale si pedant na seba, na svoje zdravie a na tom nie je nic divne a nic zle :)

bestt3

Ja by som vyskúšal púpavu, aj ako prevenciu (proti všetkému), prečítaj si o tom niečo na nete. Jednoznačne odporúčam.

adma

luclucka no gyn. mi predpisoval vkuse to iste asi mal s nimi zmluvu či čo, neviem proste nezaberalo mi to ale teraz som už uplne v pohode a zdrava nemávam ani chripky :) ku doktorom chodím pravidelne na kontroly som dosť pedant ale ani oni ti neporadia všetko najlepšie a som za prírodné produkty zatiaľ ma nikdy nesklamali :)

adma

olivkalivka Ahoj no už si naozaj nepamatám ako sa volali :-/ tak som si gúglila teraz a neviem ich ani najsť ale bol to taký ružový obal a predpísal mi aj tu masť candibene. Olej kupujem z biopoint.sk maju velké 1L balenie za fajn cenu inak je veľmi drahý :-( ale nedám na neho dopustiť