Mykóza, čo zaberá, už nevládzem

Príspevok v téme: Mykóza, čo zaberá, už nevládzem
DencPenc

Ahojte žienky.Už dlhšie ma trápi problém s mykózou.Totižto gynekológ mi povedal,že mám nedostatok lutenizačneho hormonu,estrogenu,jednoducho nizke hladiny z toho mám nevhodné prostredie v pošve.Trápi ma už dlhší čas Bakteriálna vaginóza ktorá ma sprevádza nepríjemným sivožltým výtokom s typickým rybým zápachom.Vyskušala som asi 3 druhy antibiotík vo forme čapíkov a tabletiek do pošvy.No vždy mi to zabralo asi tak na týždeň a potom sa to opäť vrátilo.Skušala som aj prirodnu medicínu namočiť si tampón do kyslej smotany alebo do acidka.Myslite,že by mohli zabrať nejake laktobacili do pošvy ktoré by mi upravili mikroflóru v pošve? Ja už nevládzem.Mám partnera a ked čo i len zacítim neprijemný zápach tak to len tak neprejde.Prosím poradte mi čo s tým :( dakujem krasne.

Mimma

Mariama gynekologovia zvyknu bud predpisat nejake cipky alebo nejaky krem. Aj u mna to tak bolo cca pred rokom, ze som pouzivala krem a k tomu som uzivala lieky, ktore aj tamirilka pisala.
Ked sa chceme z tohto problemu dostat uplne, tak to je na nejaky cas. Ale ten cas stoji za to!

Peggie26

ahoj prosím ťa môžem sa spýtať či maš aj nejaké problémi s výkyvmi nálad? berieš niečo na úpravu hormonov alebo antikoncepciu?

mariama254

For you - mjanik
Ako, ze lieky nie? Liecba od lekara je cielena, v prvom rade je podstatne zistit co mykozu sposobilo. Dr. musi dat liecbu a k tomu je dobre brat nieco na posilnenie imunity.

kvetinka777

- mjanik

nemali by sme sa so zdravím takto zahrávať. Prvé kroky by mali vieš ku gynekológovi, ktorý vyšetrí a nasadí liečbu!

tamirilka

...mjanik ty si musel niekedy sam celit mykoze, ked o tom pises?..vies vobec ake su to problemy, ako zenu obtazuju ake je to neprijemne?..v takych pripadoch je nutne vyhladat doktora, dat sa vysetrit..potom doktor da nejake antimykotikum a to treba brat..vkladat..aspon u mna to tak bolo..a popri tom som uzivala Wobenzym..ktory je vhodny aby sa problemy nevratili..a teda sa nevratili doposial..co sa tesim..

mjanik

kvetinka-čítaj čo píšem-liečba z vnútra,máš pravdu a čo liečiť?
Vidíš ja píšem aj liečim cez ukľudnenie pečene a výsledky sú dobré!

kvetinka777

- mjanik

kto to overil? O akupunktúre teda mám znalosti, že vie pomôcť v niektorých prípadoch, pri niektorých zdravotných problémoch. Ale mykózu je nutné liečiť zvnútra.