Mykóza, čo zaberá, už nevládzem

Príspevok v téme: Mykóza, čo zaberá, už nevládzem
DencPenc

Ahojte žienky.Už dlhšie ma trápi problém s mykózou.Totižto gynekológ mi povedal,že mám nedostatok lutenizačneho hormonu,estrogenu,jednoducho nizke hladiny z toho mám nevhodné prostredie v pošve.Trápi ma už dlhší čas Bakteriálna vaginóza ktorá ma sprevádza nepríjemným sivožltým výtokom s typickým rybým zápachom.Vyskušala som asi 3 druhy antibiotík vo forme čapíkov a tabletiek do pošvy.No vždy mi to zabralo asi tak na týždeň a potom sa to opäť vrátilo.Skušala som aj prirodnu medicínu namočiť si tampón do kyslej smotany alebo do acidka.Myslite,že by mohli zabrať nejake laktobacili do pošvy ktoré by mi upravili mikroflóru v pošve? Ja už nevládzem.Mám partnera a ked čo i len zacítim neprijemný zápach tak to len tak neprejde.Prosím poradte mi čo s tým :( dakujem krasne.

kvetinka777

- adma

to by už čo bolo aby doktor predpisoval podľa toho čo si písala, to by bolo cez. Predsa len každý prípad, každý problém si žiada iný prístup, iné čipky a na to musí lekár proste prizerať.

hela212

Bestt3 o pupave som aj ja citala, ze vie pomoct, ale necitala som, ze by mohla pri mykoze.
Mne pomohli cipky, asi na tyzden som ich mala a tie som pouzivala a v ked som si ich v lekarni bola kupovat, tak som si vzala aj Wobenzym k nim, to mi aj magistra odporucila. Adma ale si pedant na seba, na svoje zdravie a na tom nie je nic divne a nic zle :)

adma

luclucka no gyn. mi predpisoval vkuse to iste asi mal s nimi zmluvu či čo, neviem proste nezaberalo mi to ale teraz som už uplne v pohode a zdrava nemávam ani chripky :) ku doktorom chodím pravidelne na kontroly som dosť pedant ale ani oni ti neporadia všetko najlepšie a som za prírodné produkty zatiaľ ma nikdy nesklamali :)

adma

olivkalivka Ahoj no už si naozaj nepamatám ako sa volali :-/ tak som si gúglila teraz a neviem ich ani najsť ale bol to taký ružový obal a predpísal mi aj tu masť candibene. Olej kupujem z biopoint.sk maju velké 1L balenie za fajn cenu inak je veľmi drahý :-( ale nedám na neho dopustiť

luclucka

adma pit dostatok vody je podstatne, ale nemyslim si, ze by to mohlo nejako ovplyvnit prave mykozu...ze by to mohlo pomoct alebo nieco...na to je nutna normalna liecba a posilnovanie imunity...skus si najskor len zavolat svojmu gynekologovi...;)

olivkalivka

adma, ahoj prosim ta
ak to nie je tajomstvo ake capiky si uzivala?
mam teraz rovnaky problem, dostala som palenie a nasla som doma capiky macmiror,ktore mi nepomohli a k lekarovi sa teraz nedostanem :( po akej dlhej dobe ti to preslo vdaka tej rasci? mozes mi prosim dat link ?

adma

Tiež som mala čapiky a tabletky predpísane ale nepomohlo mi to, skusila som piť vela vody aspoň 3l denne a naozaj sa to zlepšilo plus beriem aj olej z čiernej rasce ma silne protizápalové účinky

naty_gresova

Keby to bolo také jednoduché, tak by s tým nemalo toľko žien problém, aspoň taký je môj názor. Nejde všetko len tak ako mávnutím nejakého prútika ;)

mjanik

čo som tu písal je pravda.Som akupunkturista,liečba akupunktúrou je jednoduchá a krátka.a Ide o predráždenú pečeň,treba ju ukľudniť a problém zmizne.Vidíte jaké jednoduché.Prosím nediskutujte-v aku je to tak!!!!