Mykóza, čo zaberá, už nevládzem

Príspevok v téme: Mykóza, čo zaberá, už nevládzem
DencPenc

Ahojte žienky.Už dlhšie ma trápi problém s mykózou.Totižto gynekológ mi povedal,že mám nedostatok lutenizačneho hormonu,estrogenu,jednoducho nizke hladiny z toho mám nevhodné prostredie v pošve.Trápi ma už dlhší čas Bakteriálna vaginóza ktorá ma sprevádza nepríjemným sivožltým výtokom s typickým rybým zápachom.Vyskušala som asi 3 druhy antibiotík vo forme čapíkov a tabletiek do pošvy.No vždy mi to zabralo asi tak na týždeň a potom sa to opäť vrátilo.Skušala som aj prirodnu medicínu namočiť si tampón do kyslej smotany alebo do acidka.Myslite,že by mohli zabrať nejake laktobacili do pošvy ktoré by mi upravili mikroflóru v pošve? Ja už nevládzem.Mám partnera a ked čo i len zacítim neprijemný zápach tak to len tak neprejde.Prosím poradte mi čo s tým :( dakujem krasne.

naty_gresova

Tamirilka ani ja si to predstaviť neviem, takže pohoda :D :D
Lekári podľa mňa v dnešnej dobe vedia čo robia a keď sa objaví mykóza, take naše prvé kroky by jednoznačne ku gynekológovi mali viesť!

jossynic

Volám sa Sonia Gordic. z Bratislavského kraja som bol online a narazil som na pôžičku JOSE Luis v publikácii, ktorá hovorí, že úverová spoločnosť dáva širokej verejnosti pôžičku za veľmi nízku úrokovú sadzbu. Takže som spoločnosť kontaktoval prostredníctvom jej e-mailu: (joseluisloans@gmail.com)
ktorú som požiadal o pôžičku vo výške 15 000 EUR na obdobie 2 rokov. Spoločnosť mi odpovedala a poslala mi všetky podmienky spoločnosti, ktoré som si prečítal a súhlasil som s nimi. Po schválení žiadosti o pôžičku som od svojej banky dostal upozornenie, že môj bankový účet, na ktorý bola prevedená konverzia 15 000 dolárov, dokončil som splatenie pôžičky 18. decembra predtým, ako sa začalo vypuknutie koróny.
Chcel by som využiť túto príležitosť a poslať správu všetkým, ktorí hľadajú spoľahlivého súkromného veriteľa na internete, aby požiadali o pôžičku jose luis prostredníctvom e-mailu: účet (joseluisloans@gmail.com)
môžete ich tiež kontaktovať v aplikácii Whats: (+1 3075431042) Môžete ma tiež kontaktovať, ak potrebujete moju pomoc alebo sa chcete pýtať, ako som dostal pôžičku. Tu je môj e-mail:
[Soniablink26@yahoo.com]

tamirilka

...bohatier toto co pises to akoby som rozpravku citala...vies si to predstavit v dnesnej dobe nieco taketo??...

Bohatier

Napr. jeden Cinsky bylinkar odporuca na zenske problemy energiu vyziarenu z mineralu zvaneho Turmalin (niekto si povie ze hlupost) ale ked sa v kameni zmeni teplota tak sa zacnu generovat (mimo ineho) negativne ionty potom gamaziarenie (svetlo/zvuk) a toto vsetko posobi tam kde treba.

Este dodatok - on z tych kamenov mal urobeny pas (len nie ziadne lakovane farbene a inak upravovane ale surove neopracovane kamene) a nechat posobit na mieste problemu i mesiac.

norvana

jarmilaku ahoj, tak tie tabletky na vkladanie ti riesia problem zvnutra a potom je dobre podporit este tu liecbu enzymami, ja som tomuto celila nejako v novembri a myslela som, ze sa budem po stene skriabat co mi bolo z toho na nic, ale vdaka kombinacii wobenzymu a liecby od zenskeho dr. sa mi podarilo z toho dostat a teda odvtedy mam po problemoch, ale pockaj klop klop radsej :)

jarmilaku

Ahojte..tie čípky, čo tu píšete sú dôležité?..bez nich sa z mykózy dostať nedá?..mne sa ježia chlpy keď si na to čoilen spomeniem..svrbenie ma prenasleduje už skoro týždeň..a teda moc odhodlaná ísť ku gynekológovi nie som..:/

akinom007

olivkalivka/ mne tie Macmiror predpisal gynekolog snad " tisic" x...uplne ich nenavidim , jednak ich je az 12ks, strasne vytekaju nestaci intimka (niektore vytekaju ovela menej/ a navyse NIKDY nezabrali

Marila

Kvetinka tiež sa mi to nezdá normálne, lekári predsa len musia robiť tak aby pacientovi pomohli. To je podľa mňa podstatné!