Štart do nového dňa

Príspevok v téme: Štart do nového dňa
lilliana

Aké potraviny sú vhodné na raňajky s prihliadnutím na to , aby som nebola po nich ospalá ale plná energie?
Čo si dať kedˇma aj potom prepadne hlad? Cukor som už zo stravy dávnejšie vylúčila cítila som potom otrasne.Radšej prírodný v ovocí.
Postupne sa snažím vylučiť aj jedlá z bielej múky´= ako cukor. Viem, že doteraz som sa stravovala nie najzdravšie. S prihliadnutím na to sa snažím prejsť na zdravu stravu postupne. A prečo zdravú?
Nechcem dopadnúť ako ti ľudia v OKINAWE
Som si vedomá toho, že človek sa zo dňa na deň nemôže stať vegetarianom, ak bol doteraz ALL ŽRAVEC I dem na to postupne. Tak poraďte

igris

Alternativa, ja by som ta za "profku" brala :), ale ten tvaroh :(, neviem ci sa hodi nehodi , uz si mesiac slubujem ze sa na to poriadne pozriem, ale tvaroh je vlastne mlieko a to som vylucila a mozem vrelo odporucat :)

Alternativa

Vrr, v zivote je to tak: zalezi na nas, ako "vstrebavame" do seba vsetko okolo nas -ci uz pozitivne alebo aj negativne. A ako sa z toho poucime. Ja fakt nemam problem so studentami, to su zriedkave vynimky, ze si s niekym "nesadnem". Neznasam aroganciu, klamstvo, nadradenost, povrchnost. Mozno zacinas vnimat, ze krasa cloveka vychadza z vnutra. Su to nase myslienky, vztah cloveka k cloveku, ochota pomoct a podelit sa, usmev /to nemusi by lolovanie ;o)/, pochopenie. Ani ja som toto hned v puberte nevedela. Zivot nas nauci tym viac, cim viac kopancov dostaneme. Ale asi si povies, ze zase vychovavam. ved ja len v dobrom, mozno si raz v nejakej situacii aj na tento mini rozhovor spomenies.

vrr

veru..ta iskra to je esencia zivota, skus im pomoct, vplyvat na nich tvojou energiou,inspirovat ich, tak ako sa snazis pomahat nam.

Alternativa

Ani s tymi :o} to nie je take zle. Ale len doma, v skole na PC tu zatvorku jednoducho neviem v tomto fore urobit. Ale co, clovek v zivote nevie tolko veci. S tym vekom je to naozaj o tom, ako sa citime. A ja by som veru nemenila s niektorymi mojimi studentami, ktori nemaju iskru, nic ich nebavi...

vrr

ale no, som si ista ze 100 rokov nemas, vlastne znies tak na 26 heh... nech ti deti ukazu ako smajlikovat:) abo studenti:)

Alternativa

Tak tym myslim presne toto: Dont worry be happy Aj si s nami napr. v tejto teme zalolujes, mozno sa nieco nove dozvies. To neznamena, ze to musis "vziat". A jedneho dna, ked budes mat 100 rokov ako ja, sa mozno zatulas do nejakeho fora a budes mudra, hi, hi. Ved ja neviem ani poriadneho smajlika na PC urobit. No a co, Keep smiling

Alternativa

Dont worry be happy Vrr
A klikni si aj tuto temicku, lebo my vsetci tu si naozaj uzivame so stavickami, vodickou, plackami, slnieckom, je nam tu fajn. Ozaj dievcata, chcem skusit kombinaciu placiek Lilli /ovs. vlocky a soja/ a Zanocky /tvaroh/. Alebo to nejde dokopy? prosim Vas, dajte mi rychlo vediet, inak - to skusim a napisem.

Najčítanejšie články