Štart do nového dňa

Príspevok v téme: Štart do nového dňa
lilliana

Aké potraviny sú vhodné na raňajky s prihliadnutím na to , aby som nebola po nich ospalá ale plná energie?
Čo si dať kedˇma aj potom prepadne hlad? Cukor som už zo stravy dávnejšie vylúčila cítila som potom otrasne.Radšej prírodný v ovocí.
Postupne sa snažím vylučiť aj jedlá z bielej múky´= ako cukor. Viem, že doteraz som sa stravovala nie najzdravšie. S prihliadnutím na to sa snažím prejsť na zdravu stravu postupne. A prečo zdravú?
Nechcem dopadnúť ako ti ľudia v OKINAWE
Som si vedomá toho, že človek sa zo dňa na deň nemôže stať vegetarianom, ak bol doteraz ALL ŽRAVEC I dem na to postupne. Tak poraďte

Alternativa

Grep a citron /citron nemusis, alebo len 1/2, alebo si ho pridas casom--vyborne upravuje rovnovahu pre travenie/ vytlacim na odstavovaci-co sa na taky "kopcek" narazi polka citrusu a citrus zatlacis. Stava vytecie do nadobky, to uz nemixuj. Ja si aj tu duzinu zo zachytavacej mriezky dam do pohara. Na grepe su horke tie obaly mesiacikov a tie tam mat nebudes. Na chut si zvyknes a je to taka mala vsestranne zdrava bombicka pre telo. Ved to niekedy vyskusaj a ak Ti to nebude chutit, posli mi to nasou postou /virtualnou/. Ja zvladnem s radostou aj 2 pohare :o)Pekny vecer, ale neprezen to,pa

vrr

alternativa, a to akoze citronovu stavu plus grepovu stavu? ze vytlacim jedno a druhe a zmixujem? ved to musi byt najkyslejsio horky napoj sveta:)
ja tano cajik, zihlavovy alebo ine bylinky, do toho citronik. ale mozem skusit to mackanie, ale mne grep nechutil nikdy.
dakujem za placku to je naozaj mile:)
no mna caka vela alkoholu na dnes ked je piatok a ta placka by mala byt co najmastnejsia nech to zle nedopadne:)

Alternativa

Vrr, ja som na stavach a ovoci len dnes, lebo je dobry den na detoxikaciu tekutinami. Sama nie som vysporiadana uz 100 rokov /moje oblubene, hi, hi/ s odstavovanim. Kym nemam traviace tazkosti, tak rada hryzkam a aj pijem. Napr. ten ranajsi grep je vytlaceny sup-sup a nemusim sa patlat s lyzickou a cela byt ulepena. No a citron by som lyzickou asi nezjedla a v grepovej stave jeho kyslost necitit. Odporucam Ti skusit na rano grep=citron a daj vediet, ci Ti chuti. Pri dlhodobom piti tejto stavy ma aj proticelulitidne ucinky. Ale to som uz kdesi pisala.

vrr

alternativa, mozno usetris energiu tym ze nezjes cele ovocie, ale nezabudaj na to ze tu energiu ti nieco musis dodat..a len stavicky to rozhodne nie su.

lilliana

Alternatíva potom napíš aké boli, tie placky.Len tu soju nechaj poriadne zmäknúť:)
Fakt niekto tu chýba:)

Alternativa

Igris, aj ja som na pochybach. Sice v rodine jeme minimum mliecnych vyrobkov, ale skor som myslela na tu kombinaciu so sojou. Nedrzime doma ani prisne delenu stravu, vsetko tak nejako - asi prirodyene. K vlockam asi nemusi tvaroh vadit. Pista, kde si? Zatial sa to maga v koreninach, este mam chvilu cas.