Dobry zubar v Bratislave

5.5 elsa

radšej si priplatím a je to bezbolestne zasa nie som tam ubytovaná tá platba sa dá vydržať raz za čas :)

anatoly

ja chodim do Pearl Dental preto lebo je to tiez sukromna zubna ambulancia na vysokej urovni ale ceny nizsie ako Schill alebo Dr. Martin.. nehovoriac o tom ze pri vacsom zakroku ktory bude financne narocnejsi ma vzdy upozornili kolko to bude stat a vzdy sme sa vedeli dohodnut.. preto ocenujem tuto zubnu ambulanciu :)

Iveta Michael

ja888

súhlasím s tebou pretože ja mám presne rovnaký problém ako ty, sú ale dva druhy strachu:

buď má objektívne príčiny na základe toho že už si musel zniesť priveľa bolesti pri nejakých príp.zákrokoch ( ja som to veru zažila a mám z toho riadny blok v sebe hm )
alebo je to len akási fóbia už z pocitu že idem niekde kde ma to bude bolieť a pod.

v zásade tento strach u pacienta nedokáže nič iné upokojiť len samotný lekár - a na to by mal mať každý stomatológ predpoklady,čo v praxi ale nemá ale vždy sa ešte nájdu aj takí lekári ktorí vedia odstrániť ten ťažký psychologický blog u pacienta,treba veriť a pátrať :)

Iveta Michael

A propo

najlepší lekári sú podľa mňa Dr.Schill ale aj taký Dr. Martin lenže .. kedže sú privátni sú aj drahší, pozri cenník ..

no na druhej starne si nájdu vždy čas na pacienta a vždy pristupujú ku každému individuálne,nehovoriac aj to že majú perfektné vybavenie ktoré nie je až také nervy drásajúce :)

pravda, nedostatok peňazí tiež bolí,ale myslím že občas sa oplatí investovať radšej do takého lekára,držím palce!

Iveta Michael

joro

neviem, teda ale je vylúčené aby niekto dokázal myslieť na sex v zubárskom kresle ... to je totiž stres ako sviňa :)

na sex myslieť môžeš koľko len chceš ale iba vtedy ak nemáš nijaké napätie a nemusíš sa koncentrovať na zákrok,či vŕtačku alebo mať pred očami tvár lekára, a oči ti pritom ustrašene behajú po jeho ambulancii :)

Veja44

oni funguju od 2011 tusim.. ked chces vidiet ako to tam vyzera tak kukni na ich stranku tutok www.zdravie.sk
hlavne ocenujem ze necakam v cakarni na osetrenie ale idem hned ako sa s pani doktorkou dohodnem kedze moc volneho casu vdaka praci nemam

dasa25

fuu tak to neviem presny pocet ja ked som tam bola tak tam boli dve.. ale su novi a vselku moderny.. nestazujem sa

nani22

a na tej klinike co spominate ich je kolko? to je nejaka velka klinika??
inak ako nepouzivat v dnesnej dobe modernu stomatologicku techniku je dost smutne... mate s tym niekto skusenosti?? a este si beru take peniaze za robotu ako moderni stomatologovia

anatoly

ja az tak moc nepozeram na cenu ako na mily a citlivy pristup ku klientom.. co v Pearld Dental je preto som ich klientom