Dobry zubar v Bratislave

zuzju

kolko tak stoji starostlivost o zuby v Pearl Dental? jedna vec je robit to dobre ale bohuzial ja musim pozerat aj na cenu...

franceska

ak sa mozme pridat ked uz spominate Pearldental ja som tam min piatok prehlasila dceru.. sestra mi ju odporucila tak som zvedava ako sa vedia starat o zuby.. ak tu bude OK nemam dovod sa tam prehlasit tiez

franceska

ak sa mozme pridat ked uz spominate Pearldental ja som tam min piatok prehlasila dceru.. sestra mi ju odporucila tak som zvedava ako sa vedia starat o zuby.. ak tu bude OK nemam dovod sa tam prehlasit tiez

anatoly

no ja som uz podstupil viacero zakrokov kedze som to zanedbal ked som bol mlady.. teraz si to dvam postupne do poriadku a mozem povedat ze doktorka Banasova je dost dobry odbornik... a za dobru cenu nato ze je to v BA

5.5 elsa

ivobrick ja sa bolesti nebojím lebo žiadnu necítim mám veľmi dobrú zubárku s ktorou som maximálne spokojná nič si kupovať nemusím ona má všetko v ambulancii :) neviem prečo by ma niečo malo bolieť keď nemusí a áno viem že aj v lekárni sú tieto prostriedky ale nie som na to odkázaná zubárka vie čo robí

ivobrick

Najlepsi zubar je tvoja zubna kefka, pasta, medzizubna kefka a ustna voda. :D
Chod tam kde robia zuby najlepsie, nie kde su najmilsi, najkrasnejsi, najpokojnejsi.

Ak sa bojis bolesti, tak ti gratulujem ale tu najvacsiu pravdepodobne uz mas zasebou, kedze sa snazis vyhladat zubara az teraz ked je problem.

Ak ti ma len vrtat a blombovat kup si v lekarni lidokain (myslim ze bez receptu viac ako 4% nedostanes) a nastriekaj si to pred zakrokom na lice ku korenom zubov. Nebudes nic citit.

Ak ti ma robit korene tak aj tak citit uz nic nebudes.

5.5 elsa

anatoly neviem kde si na takého zubára či zubárku natrafil ja viem že čo si nezaplatím to nemám až má nízke ceny a nič ťa nebolí tak to ti potom gratulujem , čo ja očakávam od zubárky aby ma nič nebolelo a mala som poriadne zaplombovaný zub bez peňazí sa mi takú zubárku nepodarilo nájsť takže si priplatím a som maximálne spokojná :) .....

hajaska

no pani Banasova co ma mna na starosti tak je ozaj bozska :D som s nou spokojna konecne nemam panicky strach zo zubara a zuby mam na poriadku