Dobry zubar v Bratislave

Ja888

Ten strach zo zubara doverne poznam.Vzdy sa na to musim par dni vopred pripravit aby som vobec nabral odvahu ist tam.Neviem ci sa toho strachu niekedy zbavim

Rimba

skus kliniku Pearl Dental v Ruzinove,mne sa velmi paci ich pristup.Vobec nerobia problem ked vidia moj strach.Naopak su velmi mili a najprv mi vsetko vysvetlia,upokoja ma a zatial som to vzdy zvladla

evicka51

Viem Vam odporucit MUDr. Borsku Lindu. Ambulanciu ma na poliklinike v Ruzinove. Je to velmi mila s hlavne pedantna doktorka, ktora vzdy vsetko vysvetli. Viem o com hovorim....mala som taky strach,ze som nebola 15 rokov uzubara. Sestra mi dala na Vianoce "darcek",ze mi u nich preplati prve osetrenie;) tak som sa nechals presvedcit. Doktorka mi dovolila mat pocas osetrenis v usiach sluchadla s hudbou a odporucila mi liekovu predikaciu - dala som si 30 min pred osetrenim Lexaurin a vsetko islo vyborne. Trocha som sa bala aj druhykrat ,ale rovnako dobra skusenost. Ma este jednu kolegynu,ktora s nou robi. Cislo do ambulancie je 02/48279622

joro

Tiež som mal strach zo zubára omdlieval som ale vždy až po zákroku,až kým som našiel piateho dobrého skús dr.Fábry 0903440741 ordinuje v Slovnafte ale berie aj z vonku držim palce a skus pri tom na niečo ine pekne napr.sex