Dobry zubar v Bratislave

zdenka6

viete mi poradit zubara v ružinove ktorý by zobral aj 2 rocne dieta kopec zubarov sa tomu vyhyba hoci vobec nevedia ake to dieta je ide ma z toho porazit

Nikic333

dakujem pozriem radsej by som chcela sukromnika radsej si priplatim a som spokojna ako cakat dlho v cakarni a behat kade tade kvoli rengenu trebars

anaaaaa

Ja chodim sem pearldental.sk a som velmi spokojna je to vzdy bezbolestne a nikdy tam necakam co je pre mna dolezite ked ze mam panicky strach z doktorov a ked cakam dlhsie ako 10 minut uteciem :)

stastna125

a chceš súkromného zubára alebo nie? Zubarov je dost ale zalezi aj ake má ceny. Ti lpeši majú samozrejme nie len lepsie vybavenie ale obcas aj ceny :)

m8

velmi dobra zubarka je na ciernej vode mudr kvietkova...tusim mudr no..najdes na nete..je sukromna...ale v tomto pripade plati, ze zaplatis za kvalitu

delate

A z čoho máš strach, keď si dáš pichnúť anestéziu, nebude ťa nič bolieť a ak ti bude robiť len bežný zákrok ako napr. vŕtanie kazu, naozaj sa nie je čoho báť.

ondrej49

a v ktorej casti BA by mal byt vies blava je velka a neviem ci by sa ti chcelo behat z jedneho konca na druhy a zabit tam celý den

Nikic333

Prosim poradte mi kvoli praci som sa prestahovala do BA a potrebujem si tu nájst zubara poradte mi ktory ma normalny pristup a je mili a hlavne ma dobre vybavenie nie z roku 05

amis

vstup cca 20eur a potom kazda dalsia kontrola 16-18eur.. samozrejme zalezi co vsetko ti budu robit v Pearl Dental som ale bola milo prekvapena z mileho pristupu a dobrej cenovej relacie