Dobry zubar v Bratislave

5.5 elsa

interklinik - kriváňová,ale sú tam aj iní,dá ti injekciu a máš pokoj hlavne aby si nemala zápal v zube to ti potom injekcia zaberie napoly najprv antibiotiká

Veja44

ja chodim k pani Banasovej uz dlhsiu dobu a som velmi spokojna... hlavne s akym citom ma vie osetrit kedze sa od narodenia strasne bojim zubarov :)) vrelo mozem doporucit

Katty848

Chodim do Pearl dentalu tiez a pani zubarka je skvela.Myslim,ze nikto nema rad navstevy zubarov,ale jednoducho sa to musi prezit a je dobre

ja888

individualny pristup je zaklad.Ja sa sice psychicky pripravujem ale aj tak to nikdy nepomoze.Zla skusenost z detstva sa len tazko dostava z podvedomia.

ute-rak

kazdemu pomaha nieco ine,ja napriklad nemusim vediet co mi ide robit uplne do detailov,staci ze ma ukludni,ze to nic nie je.Dobry zubar musi byt nielen odbornik ale aj psycholog :D Nemoze to robit hocikto

Rimba

Mne pomaha ked ma o vsetkom co ide robit vopred informuje.Ako som pisala som so svojou terajsou zubarkou nadmieru spokojna a ked zvladnem navstevu zubara ja tak uz hadam kazdy :)

ja888

keby sa pri navsteve zubara dalo ymsliet na nieco ine.Pokial neodputa moju pozornost zubar tak ten strach z hlavy nedostanem