Dobry zubar v Bratislave

Jarunka12

ja som bola dnes prvykrat v pearl dental a musim povedat ze som milo prekvapena zubarka je mila zákrok ma nebole a cena bola tiez pomerne nizka oprpti ich konkurencii

stastna125

ja chodim k sukromnej zubarke do pearl dental a som spokojna maju dobru kvalitnu anestezu tak ze behom zakroku nic necitim a ked pises ze si chcem dat urovit zuby tak by ti mohli s tzm pomoct je to naozaj velmi dobra zubarka

veronika89_8

Bývam už nejakú dobu v BA a vždy som chodila k zubarovi domov ale chcem začat chodiť k zubarovi niekam do BA ked ze je to dost financne narocne chodit 2x do mesiaca domov co je 250km od BA tak hladam dobreho stomatologa moze byt aj sukromný hlavne aby mal dobre vybavenie mam dost pokazene zuby este z detstva a chcem si ich dat dokopy.

stastna125

o tom zubarovi z Martina som pocula ale z BA je to dost daleko ja som si nasla zubarku tu a tiez robi zakroky aj v anesteze tak ze nic necitim

knaja

Moje 3 deti, ked boli male a to najbojazlivejsie - dcera musela k zubarovi kvoli silnej bolesti, isli sme tu v Martine k MUDr. Šichmanovi a zvladla to tak supur, ze sa doma chvalila a mladsie plakalo, ze aj ono chce ist. Dr. Šichman s manzelkou-sestrickou odisli do BA niekde tusim do Dubravky. Je velmi dobry a moje deti sa naozaj vzdy tesili a dokonca 2 zvladli aj vyoperovanie uzdicky uplne bez vycinania ci strachu. Odporucam. Dalo sa s nim dokonca dohodnut aj na splatkach, lebo kontroloval vsetky v jeden den naraz a prip. im aj osetroval zuby ci plomboval. Velmi vrele ho odporucam.

dennt

A zase ten Pearl Dental, ako keby iné zubné ambulancie ani neboli. Deti ošetria napr. aj v Oradente na Mierovej ul,keď som tam chodievala, v čakárni bolo vždy aspoň jedno malé decko okolo 2 rokov.