veľmi malé prsia

Príspevok v téme: veľmi malé prsia
anjika

Mám 32 rokov a veľmi - nulky. Jednou príčinou je, že som chudá a veľkosť pŕs vraj závisí od množstva tukového tkaniva. Aj robím dlhé roky posilňovacie cviky, no stále bez výsledku. Som vegetariánka a mäso jesť odmietam z morálneho presvedčenia. Deti nemám. Silikóny rozhodne dmietam!!!!!!!!!!!!! kvôli ohrozeniu zdravia. A takisto si nemienim kupovať ani všeliaké výrobky v lekárňach, lebo im neverím a bojím sa vedľajších účinkov. Ale vraj obsahujú pohánku, kukuricu a ešte nejaké zložky. Ak priberiem, nebude to žiaľ len v prsiach. Inak antikoncepciu neberiem, lebo mávam migrény. Chcem mať napríklad také dvojku - skrátka aby mi vznikla taká tá čiarka medzi prsiami, lebo to je pekné. Istotne mi dobre poradíte.

Lukáš-LM

Ahojte, som chalan, a určite nezáleží všetko len od pŕs. Vlastne, vôbec mi nevadí, aj ked má moja holka malé prsia. Sú oveľa dôležitejšie veci ako prsia :-)

tina78

lenze teraz je taka moda... vyzerat chudo ako twigy a pritom mat minimalne 3jky... su ozaj chude baby co maju prsia ale 80% vychudnutych bab ich proste nema ked nemaju na sebe gram tuku
tak potom sa niet comu cudovat

sisa72

ved to ja som bola vždy taka plocha mala som z toho zakomplexovaná.. volakedy pušapky neboli.. nosila som vatu v podprde.. to bolo hrozné.. bala som sa že ma moj priatel, terajši manžel chytí za prsia.. som rada že som si prsia dala spravit.. vôbec to n ebolelo a mam ich pekne ako svoje..konečne som spokojná

sisa72

A tie 14 ročné.. čakajte do 18 až potom vymýšlajte.. ešte je skoro..prsia ešte dorastu.. moja sestra mala 4 a ja nulky.. to je nespravodlivé..

alzbee

sisa72: mas pravdu...samozrejme su zeny, ktorym to naozaj nevadi, beru sa take, ake su, su so sebou spokojne...ale chapem aj zeny, ktore idu kvoli tomu pod noz. Ja napriklad patrim medzi tie (povedzme, ze) stastne, ktorym priroda prsia nadelila. a neviem si predstavit, co by som robila, keby som naozaj ziadne nemala...dodavaju mi pocit sebavedomia..mozno keby mi nenarastli, tak by som sa s tym v pohode vyrovnala, ale momentalne si to neviem predstavit, ze by som ich nemala...preto aj drzim vsetkym babam, ktore to velmi trapi, palce, aby im prsia zo dna na den narastli:D alebo aby vymysleli naozaj nejaky zaruceny pripravok, z ktoreho by im narastli..

sisa72

Ja som skušala kade čo aby mi narástli prsia, dokonca som si natierala prsia aj cibulou a nič nepomohlo.. boli to všetko len vyhodené peniaze...Až v 30 som sa rozhodla dat si urobit silikony.. to je jedine čo zaberie.. verte..Teraz som konečne spokojná a mám čo dať do výstrihu a do plaviek..Mala som nulky a teraz dvojky..Ak niekto tvrdí že žena nemusi mat prsia tak to je dobra blbost.. ved preto je ženou.. kto to tvrdí tak určite nepozná ten pocit ako sa žena cíti bez prs..

attilio

baby neviem co tu spekulujete a riesite, male prsia su super vela chalanom sa to paci...ktora by mala problem a chcela by pokecat alebo povzbudit mozte napisat na everardo@azet.sk

martinka12

co si mislite o herbuste vraj je najlepsie zacat ho uzivat v puberte vtedy ucinkuje najviac a naisto ja mam 16 teras a scem abi sa mi zvecsili aspon trocha prsia