veľmi malé prsia

Príspevok v téme: veľmi malé prsia
anjika

Mám 32 rokov a veľmi - nulky. Jednou príčinou je, že som chudá a veľkosť pŕs vraj závisí od množstva tukového tkaniva. Aj robím dlhé roky posilňovacie cviky, no stále bez výsledku. Som vegetariánka a mäso jesť odmietam z morálneho presvedčenia. Deti nemám. Silikóny rozhodne dmietam!!!!!!!!!!!!! kvôli ohrozeniu zdravia. A takisto si nemienim kupovať ani všeliaké výrobky v lekárňach, lebo im neverím a bojím sa vedľajších účinkov. Ale vraj obsahujú pohánku, kukuricu a ešte nejaké zložky. Ak priberiem, nebude to žiaľ len v prsiach. Inak antikoncepciu neberiem, lebo mávam migrény. Chcem mať napríklad také dvojku - skrátka aby mi vznikla taká tá čiarka medzi prsiami, lebo to je pekné. Istotne mi dobre poradíte.

janka113

ale baby s velkymi prsiami ake maju sebavedomie.. kazdy chlap sa za nimi obzrie.... ja chcem velke prsia aspon dvojky by mi stacili

šmudla

ja mam male prsia:D este k tomu su nejako vela od seba:D akoby mali na seba alergiu alebo co :D...a neriesim :D...
nemoze byt kazda baba s velkymi prsiami :D...

a komu sa nepaci :D nech sa nepozera :D nikoho do toho nenutim :D

si predstavte ze by sme boli kazdi rovnaki :D...nepacilo by sa to nikomu :D...

povedzte si som original :) vztycte hlavu :) a zite bez komplexov!!:D

maja8

stano4 tak toto co si napisal potesi :D, ja mam tiez ledva jednotky a niekedy ma aj potrapi, ze mi nevynikne pekne kazde tricko,ale naozaj je dôlezite ako sa pacime nasim muzom a nie sebe :D a keby som sa mala v lete potit pod takymi trojkami, tak to radsej svoje :D, vsetkym doskam prajem vela vela sebavedomia a pozornosti od muzov.

Faith89

fíha no ja tiež nemám práve najvačšie prsia a ani by som nechcela velke melony....dolezita je pevnost!!!!urcite lepsie malinke do ruky a pevne jak velikanske ovisnute jazvecie usiska!!

stano4

Mile damy,
prosim, verte chlapom, ked vam hovoria, ze sa im pacite take, ake ste.

Verte chlapom, ked vam hovoria, ze sa im pacia male (ci velke). A obe skupiny su viacmenej rovnako pocetne.

Verte tomu, ze zdrava prirodzena zena je najkrajsia, a pri kazdej ta prirodzenost znamena nieco ine.

Prisamvacku, je to vsetko pravda.

dione

A ja mam 26 rokov a jednotky. Predtym som mala dvojky a potom som schudla na 48 kil a aj prsia isli pekne dole.. A to som kedysi namerala 89 v obvode! Mojho priatela som sa vazne spytala ci by sa mu pacili na mne vetsie /napr silikony/ povedal ze hej aj ked je aj teraz spokojny. ja by som taaak strasne chcela pekne prsia velkost B-C! Ako ked stojim su prsia este pekne, ale ked lezim tak nula. Ale po tridsiatke chcem ist iste na op.

Luki33

Majka nic si s toho nerob normalny chalan ta bude mat rad taku aka si a taketo malickosti ako male prsia mu vadit nebudu a nie kazdemu sa pacia velke prsia ;-) Ja mam tiez priatelku co ma male prsia a premna je najsexi nasvete a nevymenil by som ju ani za Pamellu Anderson:DDD Tak papa ;-)

whee_ee

vsetko je krasne na co sa pozerame s laskou. chcete chlapa ktory vas ma len kvoli velkym prsiam?? kriste, hlavne treba mat rado samu seba a ked sa viete prezentovat, tak budete vyzarovat, a to je tiez velmi dolezite.. ja mam tiez male prsia a co, tiez mi to vadilo, teraz to beriem s humorom a priatelovi sa pacili, takze nemam co riesit. hlavne ze su zdrave atd. su ovela horsie problemy na svete. a btw, vseobecne pravidlo, kazdy chce to , co nema.. takze ked ma chlap prsaticu, po case by chcel aj mensie prsia a zase naopak... s tym nic nespravite... a na zvacsenie vam pomozu jedine silikony... ja tiez rozmyslam ,ze mozno po detoch... hehe..este som mlada, takze neriesim a vazim si to co mam.

majka0000

aj ja mam ten problem, ze moje prsia su male. mam preto stresovat alebo su na svete aj takí muži, pre ktorých nie je dôležitá velkost prs?