veľmi malé prsia

Príspevok v téme: veľmi malé prsia
anjika

Mám 32 rokov a veľmi - nulky. Jednou príčinou je, že som chudá a veľkosť pŕs vraj závisí od množstva tukového tkaniva. Aj robím dlhé roky posilňovacie cviky, no stále bez výsledku. Som vegetariánka a mäso jesť odmietam z morálneho presvedčenia. Deti nemám. Silikóny rozhodne dmietam!!!!!!!!!!!!! kvôli ohrozeniu zdravia. A takisto si nemienim kupovať ani všeliaké výrobky v lekárňach, lebo im neverím a bojím sa vedľajších účinkov. Ale vraj obsahujú pohánku, kukuricu a ešte nejaké zložky. Ak priberiem, nebude to žiaľ len v prsiach. Inak antikoncepciu neberiem, lebo mávam migrény. Chcem mať napríklad také dvojku - skrátka aby mi vznikla taká tá čiarka medzi prsiami, lebo to je pekné. Istotne mi dobre poradíte.

Zuzk

Baby, neblbnite. Kolko ludi, tolko chuti, keby som bola chlapom ja, asi by sa mi pacili viac mensie prsia :) Mne napriklad za posledny rok narastli prsia o dve velkosti, na B-C, co som uz po osemntastke ani necakala, ale som z toho len nestastna, lebo musim menit kompletne cely satnik :)

natali0102

pýtam sa chlapov..pri sexe ste viac vzrušení, keď mate pri sebe ženu s väčším poprsím.???alebo od čoho závisí kvalita sexu.??

natali0102

ahojte všetci..tiež patrím medzi baby, ktorým príroda, čo sa hrudníku týka, toho moc nenadelila..veľmi ma to trápi..mám už 19 rokov..už sa toho veľa nezmení..tabletky moc nepomáhajú, ani antika..a plastika..na tu zase nemám peniaze..žijeme vo svete, kde je všetko o prsiach..všade okolo sú len "prsatice", ktoré ohurujú mužov svojim výstrihom..aj časopisy, televízia sú plné toho..priateľ je s mojimi spokojný, ale čo iné mi má hovoriť.? viem dobre, že by už konečne po 2 rokoch videl dačo poriadne..ale ja mu to poskytnúť nemôžem..:(((nemám ani kamarátku, s ktorou by som tento problém mohla rozobrať..dievčatá, čo mám robiť.??

usiak

som chalan a podobne ako napisal nizsie 321martin123, aj mne sa pacia skor mensie prsia ako velke balony. A tiez je pravda, ze jednoznacne ziadne umeliny ako su silikony.
barbiegirl, 100% pravda, presne to je ono :)