veľmi malé prsia

Príspevok v téme: veľmi malé prsia
anjika

Mám 32 rokov a veľmi - nulky. Jednou príčinou je, že som chudá a veľkosť pŕs vraj závisí od množstva tukového tkaniva. Aj robím dlhé roky posilňovacie cviky, no stále bez výsledku. Som vegetariánka a mäso jesť odmietam z morálneho presvedčenia. Deti nemám. Silikóny rozhodne dmietam!!!!!!!!!!!!! kvôli ohrozeniu zdravia. A takisto si nemienim kupovať ani všeliaké výrobky v lekárňach, lebo im neverím a bojím sa vedľajších účinkov. Ale vraj obsahujú pohánku, kukuricu a ešte nejaké zložky. Ak priberiem, nebude to žiaľ len v prsiach. Inak antikoncepciu neberiem, lebo mávam migrény. Chcem mať napríklad také dvojku - skrátka aby mi vznikla taká tá čiarka medzi prsiami, lebo to je pekné. Istotne mi dobre poradíte.

Lulu2011

:D

joj chcela som tu jednu srandu dat, ale uz neviem kde to bolo...taka babicka asi 80 rocna so silikonmi jáááj

Lulu2011

janka - no po troske by niektore isto prijali :))

ani tie usi nebude mat nikto po 20tke pol metrove do staroby ;))

Lulu2011

janka - nemusi, ale su to skor vynimky, ved baby, spoluziacky ked sa stretneme po rokoch od strednej, sme kazda na tom s velkostou prs rovnako ako sme boli predtým, ak neberiem v uvahu spoluziacku co si prsia dala urobit, lebo jej proste uz nenarastli tak v 26 isla na plastiku

jasne, ze ked sem napise 23 rocna s placom ze ma jednotky je to ide, ako ked napise nejaka 19 rocna, ze ma nulky a co s tým

Lulu2011

janka - ano usi a nos stale, to sa da pekne aj vypozorovat na fotkach :))dramaticky nie, ale nejaka ta zmena do staroby tam bude, to je dokazane, skoda, ze to neplati aj na prsia, ze ;)

jankaaaaaaaaa

lulu vobec neslo o to, naco odpovedal lekar, islo o tie posledne slova, ze rast prs sa ukoncuje po 21. ze v 19tich nemusi byt velkost definitivna

jankaaaaaaaaa

navyse napr. usi a nos rastu cely zivot a plasticke operacie sa robia stale! ide aj o psychicku vyslepost cloveka, tu na slovensku je dospely clovek povazovany po 18tke, tak preto sa operacie plasticke robia potom. nie konkretne preto ci dana cast tela rastie ci nie