veľmi malé prsia

Príspevok v téme: veľmi malé prsia
anjika

Mám 32 rokov a veľmi - nulky. Jednou príčinou je, že som chudá a veľkosť pŕs vraj závisí od množstva tukového tkaniva. Aj robím dlhé roky posilňovacie cviky, no stále bez výsledku. Som vegetariánka a mäso jesť odmietam z morálneho presvedčenia. Deti nemám. Silikóny rozhodne dmietam!!!!!!!!!!!!! kvôli ohrozeniu zdravia. A takisto si nemienim kupovať ani všeliaké výrobky v lekárňach, lebo im neverím a bojím sa vedľajších účinkov. Ale vraj obsahujú pohánku, kukuricu a ešte nejaké zložky. Ak priberiem, nebude to žiaľ len v prsiach. Inak antikoncepciu neberiem, lebo mávam migrény. Chcem mať napríklad také dvojku - skrátka aby mi vznikla taká tá čiarka medzi prsiami, lebo to je pekné. Istotne mi dobre poradíte.

damaxy

anijka v tvojom veku a pri tom všetkom čo ano a nie, co si vymenovala ja si myslím, že by pomohol len zázrak.Zmierit sa s tým je ale reálnejsie.

petusa

Ziadne zazraky sa nedeju. Ja mam tiez male prsia c.1 a zmierila som sa s tym. Ked som kojila, tak sa mi zvacsili o cislo, tak som sa chvilu vytesovala:) Ale potom sa vratili to povodnej velkosti. Sice su pekne prsia vyrazom zenskosti, ale je aj plno inych veci.

anjika

Ved ja som velmi stastna, ze som zdrava. Ale ta hnusna zakerna chotoba sa vraj zial nevyhyba ani malym prsiam. Keby zenam s miniprsiami rakovina vobec nehrozila, bola by som nesmierne stastna, ze mam take male.

neana

Mysliš, ze zivot stoji len na velkosti prs? Omyl... Na tvojom mieste by som tento komplex okamžite zahodila. Bud rada, ze si zdrava.

kuki

Je zarazajuce, ze pri tolkych veciach akceptujes matku prirodu a snazis sa zit podla nej a nakoniec sa nechas nachytat na male prsia... :) To zariadila tiez matka priroda a ked s nou nechces bojovat "nekalo" tak je najlepsie riesenie sa s tym vyrovnat. :) PS: Ja som chlap, takze ti poradit neviem... snad sa najde niekto iny kto pre teba nieco vyhuta...