veľmi malé prsia

Príspevok v téme: veľmi malé prsia
anjika

Mám 32 rokov a veľmi - nulky. Jednou príčinou je, že som chudá a veľkosť pŕs vraj závisí od množstva tukového tkaniva. Aj robím dlhé roky posilňovacie cviky, no stále bez výsledku. Som vegetariánka a mäso jesť odmietam z morálneho presvedčenia. Deti nemám. Silikóny rozhodne dmietam!!!!!!!!!!!!! kvôli ohrozeniu zdravia. A takisto si nemienim kupovať ani všeliaké výrobky v lekárňach, lebo im neverím a bojím sa vedľajších účinkov. Ale vraj obsahujú pohánku, kukuricu a ešte nejaké zložky. Ak priberiem, nebude to žiaľ len v prsiach. Inak antikoncepciu neberiem, lebo mávam migrény. Chcem mať napríklad také dvojku - skrátka aby mi vznikla taká tá čiarka medzi prsiami, lebo to je pekné. Istotne mi dobre poradíte.

dorot

nad takym sa pozerat ach dievča prsia niesu všetko ani ja nemam prsia a ver tomu niesom ani tenka.niekto ma aniekto ni zvikneš si po čase a chalani spravny chalan nekuka na prsia a už to ani moderne neni mat dake bucaky takže neber to tak.

alzbee

Liliiien: mas 12rokov, si na zaciatku puberty, tak co chces mat uz ciarku medzi prsiami?! ved sa este len zacinas vyvijat...bud trpezliva:)) zene nenanarastu prsia zo dna na den...trva to aj niekolko rokov.

Liliiien

70a ,su 1?.. alebo nulky?.. a je to dobre ked mam 12 a mam 70a-- no aj enwiem :( a viete čo som si šimla vela je tu tych ao ja(12 ročnych ) a maju ten isty problem 70a.. ale ja mam trochu menšie akože .. nomennio mi velka ta podpra ale mam to presne nie že niečo vyčnieva tam višie vviete ako to myslim žiadna čiarka.proste nič.. ponožete?

netrapte_sa

Prosim vas baby, uz sa prestane trapit tou velkostou vasich prs.
Pozrite sa, ja mam 19, 174 cm a prsia mam 75A...no prosim, ta najmensia velkost aka sa normalne predava. A kedze mam 19 tak viem ze prsia mi uz nenarastu. Musim povedat ze v takom veku ako mate vy som sa tiez za to hanbila, ale teraz by som nemenila. Precitajte si prispevky v teme Velke prsia a uvidite ake problemy to sposobuje mnohym zenam - bolesti chrbta su najhorsie. No a pocas tehotenstva sa kazdej zene prsia zvacsia - no a keby ste ich mali velke uz teraz, zostali by vam potom len skarede velke ovisnute vaky, zatial co ked mate male tak sa vam zvacsia mozno na taku velkost aku ste vzdy chceli.
Raz sme mali s kamaratmi uprimny rozhovor co nas na sebe trapi a podobne, a ked som povedala o mojich prsiach, tak na mna sokovane pozreli a povedali, ze ty si predsa stelesnenim zenskosti...ze k mojej postave su tie prsia uplne akurat. Takze vidite to. A napokon, je to uplne povrchne, chlapi ktori pozeraju len na to su chudaci. Verim vam ze chalani v 15 rokoch myslia len na taketo veci, ale oni o chvilu dostanu rozum. Majte sa

kika159

Freely :: ahoj ja mam preste ten isty problem len mam 14 176 cm a 56,2kg a presne to iste ..aj ja sa strasne bojim aa ja nwm ..lebo mne bude trapne ked nahodu sa niekedy stane ze moj priatel ich uvidi a ja nwm ..az moc zalezii chalanom na velkosti prs?? moze sa mi vysmiat alebo sa so mnou rozist??

to_nevadi

Freely

Chlap, ktory ide len po prsiach a nie po babe ako celkova osobnost stoji za prd. Takze ak ta ma naozaj rad, bude ta mat rad taku aka si a najde si ine pritazlive veci na tebe a prsia ti dorastu, URCITE. Dnesna mladez sice dospieva skoro ale ja som taktiez patrila medzi tie ktorym narastli prsia neskor. Som ten isty pripad, jem vela ale nepriberiem nic. Takze si z toho nerob tazky hlavu. Prsia nie su vsetko. Na co ti bude taky priatel co ide len po prsiach. A v 15tich mate este na intimny zivot cas. Potom v spravach pocujeme len same otehotnenia neplnoletych a tak..