veľmi malé prsia

Príspevok v téme: veľmi malé prsia
anjika

Mám 32 rokov a veľmi - nulky. Jednou príčinou je, že som chudá a veľkosť pŕs vraj závisí od množstva tukového tkaniva. Aj robím dlhé roky posilňovacie cviky, no stále bez výsledku. Som vegetariánka a mäso jesť odmietam z morálneho presvedčenia. Deti nemám. Silikóny rozhodne dmietam!!!!!!!!!!!!! kvôli ohrozeniu zdravia. A takisto si nemienim kupovať ani všeliaké výrobky v lekárňach, lebo im neverím a bojím sa vedľajších účinkov. Ale vraj obsahujú pohánku, kukuricu a ešte nejaké zložky. Ak priberiem, nebude to žiaľ len v prsiach. Inak antikoncepciu neberiem, lebo mávam migrény. Chcem mať napríklad také dvojku - skrátka aby mi vznikla taká tá čiarka medzi prsiami, lebo to je pekné. Istotne mi dobre poradíte.

no pamela

a kto poradi mne? ja som za posledny rok schudla asi 7 kil a teraz uz nemam ziadne prsia, som uplne plocha a vsetky podprsenky su mi velke. co mam robit? mam spat pribrat nejake kila? ale bojim sa, ze ich priberiem na tych nespravnych miestach (stehna, tvar..)
existuju nejake specialne cviky na "zvacsenie"? dakujem:-)

Freely

Zdravim, potrebovala by som poradit, mam 15, vazim 57 kil a meriam az 177cm(nie som svojou vyskou vobec nadsena, ale to sem nepatri) a male prsia, ktore su akosi dalej od seba. Patrim k tym typom ludi, ktori jedia a nepriberu ani gram, viem ze by som mala byt stastna a istym sposobom aj som, ale ziadne priberanie=ziadne prsia! A tiez viem, ze som este mlada, ze do 18-tky mi narastu, ale vacsina mojich kamaratok ich ma uz pekne a velke a ja pri nich citim ako mi aj tie posledne zvysky sebavedomia utecu niekam do neznama. Tiez samozrejme si vsimam, ze chalani v mojom veku letia hlavne na velke vystrihy a v nich velke prsia. Obcas si pomaham push-upkou, aby som mohla nosit tricka, ktore sa mi pacia, ale bojim sa reakcie, ako moj priatel zareaguje, ked ich uvidi bez push-upky. Ano, ano, nie je to vsetko o prsiach, ale aj tak sa bojim.
Priala by som si aby narastli.

to_nevadi

Najlepsie na zvacsenie prs su vypchavky :) Je to ucinne, nemusite ist pod noz a nerobite na sebe ziadne pokusy s tabletkami alebo bylinkami. Pocula som o zvacsovani prs kyselinou hydraulonovou alebo tak nejak a aj take ze van prsia vyplnia vlastnym tukom no vsade su rizika. Poviem Vam, ze som rada ze ich mam tak A-B a hlavne cez leto ked vidim ako sa ine prsnate zeny potia. Male prsia su aj pevnejsie. Radsej mat tie ako ovisajuce otravne balony ktore bez podprsenky vyzeraju horsie a v starobe budete mat medzi nimi pupok ;)

tomiboy

Netrap sa velkostou prs. Nie vsetkym sa pacia velek prsia. Mne osobne sa pacia zeny s malim poprsim velkost 1-2. Samozrejem k tomu musi byt zena aj adekvatnej postavy. Tymnemyslim uplne vychudnutu zenu ale myslim tym normalnu stihlu zenu.

alzbee

Janka poviem ti, ze ja prsia mam-take vacsie trojky...a ano, mas pravdu-mam aj sebavedomie. Ale mam ho len vtedy, ked mam podprsenku, lebo ta robi straaaasne vela...prsia krasne nadvihne...ale ako nahle si ju dam dole, tak klesne aj moje sebavedomie. Lebo tym, ze mam prsia velke maju velmi daleko od nejakej pevnosti:-( su ako taka zelatinka :D :D...a to ani nemusim pisat o tom, ake tazke je kupit si fakt dobru podprsenku, dobre plavky, ako nemozem ani len pomysliet nato,ze ist niekam bez podprdy (lebo fuuu, to by lietali zo strany na stranu :D )..a aj pri utekani dost zavadzaju...a aj na tomto fore v inych temach o malych prsiach plno chalanov napisalo, ako sa im pacia viac male...dokonca aj plno bab (ktore su so sebou i napriek malym-ziadnym prsiam spokojne:)) tu pisalo, ze aspon sa v lete nepotia pod velkymi prsiami, ze aspon im nebudu ovisat ako jazvecikovi usi...ver tomu, ze neraz som mala naozaj na tie prsia nervy. Ale treba sa naucit nase telo prijat take, ake je, lebo ked je clovek so sebou spokojny, tak tu spokojnost vyzaruje aj na druhych. Na kazdom je nieco pekne a to treba zvyraznit a nedostatky zakryt:)) alebo v najhorsom pripade fakt ist na plastiku, keby si sa s tym v zivote nevedela vobec vyrovnat...ale ver mi, ci nie, ja som si naozaj strasne velakrat predstavovala, ze ake je to asi mat male prsia. Normlane si vediet zabehat, lahnut si bez toho, aby sa rozliali do vsetkych svetovych stran :D, ist von len tak naostro a provokovat postavenymi bradavkami :-P

usiak

janka113, ak ty povieš, že ten, koho neupútajú veľké prsia, je buzerant, tak niekto zas môže povedať, že tá baba, ktorá nemá prsia, je chlap. Je to podľa teba normálne uvažovanie?