Mykóza - Wobenzym

Príspevok v téme: Mykóza - Wobenzym
promile

Ahojte, chcem sa opýtať ako presne funguje liečba Wobenzymom. Dosť často sa mi opakujú mykózy, nič mi nezaberá (Rosalgin, Jenamazol, Canesten, Dalacin, ...) Keď začnete užívať enzýmy, mykóza zmizne aj bez toho aby ste paralelne brali aj nejaké vaginálne tablety atď.? A aké veľké balenie odporúčate užívať? Ďakujem.

Tomas12345

Defcon :

Ten oxid siričitý si tu spomínal ešte v spojení so suseným ovocím pred zopár dnami. len neviem ako sa tá téma volala tak ju preto neviem nájst.

hamula

Defcon prečo máš tendenciu zosmiešňovať? Keď si presvedčený, že je niečo lepšie, že niečo viac pomôže tak si to mysli. Užívaj si to :)
Ja tiež užívam to čo mám oskúšané, čo viem, že mi pomáha a vďaka čomu sa cítim dobre a nezosmiešňujem tvoje skúsenosti alebo rady :)

Defcon

Tomas, nepamätam si, zeby som niekedy nadaval na oxid siricity.....
Na wobenzym nenadavam, len mi je smiesny.
Moj nazor sa neriadi nejakym invivo webom, mam viac pramenov a navyse mam lekarske a technicke vzdelanie a tiez s lekarmi prichadzam neustale do styku, navyse po celej europe, takze mam prehlad o akom sa tebe ani nesniva. Takze tak.
Invivo u mna nie je web , na ktorom by som mohol stavat svoj nazor

Tomas12345

Defcon :

Je zaujimave že wobenzym kritizujes na základe tohto článku z invivo magazín -(invivomagazin.sk) ale na druhej strane ked invivo napíše niečo o neškodlivosti éčiek tak podľa toho sa už neorientujes, pričom to napísal ten istý zdroj. Prečo si teda vyberáš len to čo ty vyhovuje ?

K tomu článku od inviva o tých éčkach -

invivomagazin.sk

Píše sa :

"Zvýšená konzumácia potravín s obsahom niektorých „éčok“ bola podľa niektorých správ spojená s rozvojom hyperaktivity u deíi, či intenzitou jej syptómov. Upozorňujem však, že etiológia hyperaktivity nie je veľmi jednoznačná. Ak vôbec, aditíva by prispievali len v malej miere a u malej časti populácie. Celkový pohľad na výskumnú literatúru ukazuje, že výskum je zatiaľ nejednoznačný. Koreláciu, aj to iba miernu, zistili len pomerne málo spoľahlivé výskumy vykonané na malej, nereprezentatívnej vzorke".

Pamätáš si ked si tu pred pár dnami nadával na E124 a oxid siričitý ? Tvoj zdroj ale hovorí niečo iné. Prečo sa už v tomto prípade zrazu neriadiš podla toho co napísal invivo ?

Defcon

Faith, wobenzym predsa lieci mykozu uplne v pohode, mne wobenzym vyliecil aj kratkozrakost. Dokonca som pocul , ze wobenzymom sa lieci aj exitus, ale musis ho brat minimalne este mesiac po smrti.
Takze laskavo prestan rypat do nasho placeba, ehm, pardon, do nasho lieku.

Slachva

Patrisienka: citala som, ze ty uz problemy nemas...lenze kolko trvalo kym si sa dostala do takehoto stavu?...ze uz uplne tie prejavy mykozy odozneli?...bola to dlha cesta?...

patrisienka

Citruska to ani ja - lebo mykoza je problem, co obmedzuje vo viacerych smeroch, najma aj co sa tyka osobneho zivota, viem jak to moj drahy niesol ked som mala tieto problemy. Ze ho to tiez kvalitne trapilo. Je to boj zbavit sa jej, ale stoji to zato :)

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

crocinka

Faith Healer mal si mykozu niekedy v zivote? liecil si si ju niekedy? zaujimalo by ma ci vies vobec o com pises, o akych problemoch ;)