Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mykóza - Wobenzym

Príspevok v téme: Mykóza - Wobenzym
promile

Ahojte, chcem sa opýtať ako presne funguje liečba Wobenzymom. Dosť často sa mi opakujú mykózy, nič mi nezaberá (Rosalgin, Jenamazol, Canesten, Dalacin, ...) Keď začnete užívať enzýmy, mykóza zmizne aj bez toho aby ste paralelne brali aj nejaké vaginálne tablety atď.? A aké veľké balenie odporúčate užívať? Ďakujem.

patrisienka

Citruska to ani ja - lebo mykoza je problem, co obmedzuje vo viacerych smeroch, najma aj co sa tyka osobneho zivota, viem jak to moj drahy niesol ked som mala tieto problemy. Ze ho to tiez kvalitne trapilo. Je to boj zbavit sa jej, ale stoji to zato :)

Faith Healer

Ale to je predsa jasné že som mal mykozu...nemám síce pošvu ale na mykozu som užíval Terbinafín Mylan dlhšiu dobu...mne je jasné že onychomykoza neni "pošvamykoza" ale mal som ju...a vy že sa jej zbavíte vraj užívaním enzýmov tak "to mně podrž!"...a ako to je dalej...skočia Vám na to aj lekári???

crocinka

Faith Healer mal si mykozu niekedy v zivote? liecil si si ju niekedy? zaujimalo by ma ci vies vobec o com pises, o akych problemoch ;)

Faith Healer

Patrisienka nebud blbá...enzýmy na trávenie a mykóza???
Kde si ju mala...v pošve?...a nato majú fungovať enzýmy na trávenie???
pripomína mi to jeden kreslený vtip kde černoška vraví druhej že: "predstav si že v niektorých krajinách majú taký kohútik ktorý ked otočia tak im tečie z neho voda...ale oni radšej idú do obchodu a vodu si kúpia...
A druhá vraví: tak to ti neverím...taký sprostý nemôže byť predsa nikto!"" :-)

patrisienka

Lucie to prekvapuje aj mna. Ale tak myslim, ze to vobec nie je dolezite a ze je dolezitejsie to, co nam pomohlo. Vdaka comu sme sa tychto zakernych zenskych problemov zbavili, no nie?
Ja mam radost z toho, ze je mykoza fuc.

Naty123

Ahojte,
Chcela by som vás poprosiť o spoluprácu na výskume, ktorý sa zaoberá tým, ako sa ľudia k sebe správajú v ťažkých chvíľach a ako sa naučiť podporovať samého seba namiesto kritizovania sa.
Výskum sa začína vyplnením dotazníkov, ktoré sú samozrejme anonymné. Následne Vám budú každý deň po dobu dvoch týždňov zasielané meditačné a vizualizačné cvičenia. Po ich ukončení, zmeriame ich efektívnosť opätovným vyplnením dotazníkov. Aby sme zmerali efekt cvičení aj z dlhodobého hľadiska, dotazník Vám bude zaslaný aj po dvoch mesiacoch.

Link na dotazníky:

docs.google.com

Ďakujem za každú odpoveď 

V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať na emailovú adresu natalondrejkova@gmail.com.
S pozdravom a prianím pekného zvyšku dňa,
Bc. Natáliwww.zdravie.sk Ondrejková
Ústav aplikovanej psychológie, Fakulty sociálnych a ekonomických vied, Univerzity Komenského v Bratislave.

Faith Healer

voľakedy dáávno mi pán Jánošík rozpovedal, ako mu za socíku zhorel sklad a on dostal strašnú lupienku. Po mesiacoch či roku sa dal psychicky do poriadku a lupienka mu úplne zmizla...takže aspoň v tomto jedinom prípade psychika zafungovala a príšerná choroba /isto budeš súhlasiť že psoriáza je "strašná" choroba/ sa odporúčala.
Prečo by psychika nemohla vyliečiť mykózu? To je oproti psoriáze naozaj nič.
Ale Wobenzym??????? :-)
anekdotické skúsenosti...dajte sa radšej na MMS, to je "vraj úplne iná trieda :-) :
invivomagazin.sk

Lucie

Tak když s tím nemáte osobní zkušenost, tak by mě zajímalo, na jakých podkladech stavíte? Spíše než pouhá kritika by bylo lepší přiíjt s nějakými argumenty:-). Ale to je celkem jedno, mě wobenzym pomohl a znám spoustu lidí, kterém také.

patrisienka

Hamula ale to je jasne, ze sa to s mykozou nedalo, ved ked neustale nieco svrbi, skriabe, pali, tak ako sa da s tym normalne fungovat? A najma mne bolo dost zvlastne sa o tom aj s drahym rozpravat. Nevedela som ako mu povedat ake mam problemy, aby ma chapal, tiez mi aj toto trvalo, kym som jemu povedala jak sa citim :/