Mykóza - Wobenzym

Príspevok v téme: Mykóza - Wobenzym
promile

Ahojte, chcem sa opýtať ako presne funguje liečba Wobenzymom. Dosť často sa mi opakujú mykózy, nič mi nezaberá (Rosalgin, Jenamazol, Canesten, Dalacin, ...) Keď začnete užívať enzýmy, mykóza zmizne aj bez toho aby ste paralelne brali aj nejaké vaginálne tablety atď.? A aké veľké balenie odporúčate užívať? Ďakujem.

akinom007

patrisienka / samozrejme ze ano, pretoze sa mi to stalo opakovanie a vzdy do hodiny po uziti wobenzymu. Nikdy predtym som tae stavy nemala, ked som vysadila preslo

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

patrisienka

Myslis, ze je to z tohto lieku? Ja ho uzivam a teda s takymito problemami som sa v zivote nestretla.
Je sice pravda, ze nie je najlacnejsi, ale zase pomaha :)

akinom007

Wobenzym som brala ako poslednu nadej v opakovanych mykozach, je dost finance narocny, avska nemozem ho uzivat do hodiny po uziti mi pride zle na odpadnutie klesne mi tlak, prestavam vidiet oblieva ma horucava proste je mi zle :(

patrisienka

Presne si toto aj ja myslim, preto je dobre liecit imunitu a potom odozneje aj problem akym je mykoza.
Podobne to bolo aj u mna, ked som si nasadila wobenzym tak postupne zacali prejavy mykozy ustupovat, prirodzene to neslo hned, presne aj to telo sa naoslabi zo dna na den, ale tiez je to proces, rovnako ako aj liecba ;)

citruska

crocinka suhlasim s tym, len myslim, ze by sme sa mali zamysliet v prvom rade nad tym, ze preco mykoza vznikne, ze kde je ten problem, ze nieco take telo ohrozi :/

ariianka

ano ked su problemy, tak je dobre navstivit lekara, aby sa prislo na to, kde je realne problem a aby nam ho pomohol riesit. Mne ked problemy zacali, tak som si myslela, ze na vine je nespravna intimna hygiena, ze nieco mi proste vadi a pritom problem bol uplne inde a cosi uplne ine ho vyvolalo :/

akinom007

Niektore zeny pokladaju kazdy vytok, svrbenie a pod za mykozu avsak mykoza je len jedna jedina vec kandidoza sposobena kvasinkou rodu Candida. Mnohokrat gynekologovia zenu vysetria klasicky “ palpacne” a predpisu cipky na “ mykozu” bez vyteru... stretla som sa s tym nejeden x... Vela x je mykoza spojena s bakterialnou infekciu napr gardanellou pripadne mykoza moze byt casto opakovana v doslednu toho ze zena ma ureaplazmu, mycoplazmu a pod...
ziadajte vytery, a to Vzdy ja ked si myslite ze “ mam mykozu” ...

crocinka

vy sa tu navzajom osocujete, kazdy mate svoju pravdu, ze vas to bavi, ved kazdy nech sa riadi tym comu doveruje, no nie?