Mykóza - Wobenzym

Príspevok v téme: Mykóza - Wobenzym
promile

Ahojte, chcem sa opýtať ako presne funguje liečba Wobenzymom. Dosť často sa mi opakujú mykózy, nič mi nezaberá (Rosalgin, Jenamazol, Canesten, Dalacin, ...) Keď začnete užívať enzýmy, mykóza zmizne aj bez toho aby ste paralelne brali aj nejaké vaginálne tablety atď.? A aké veľké balenie odporúčate užívať? Ďakujem.

patrisienka

Presne si toto aj ja myslim, preto je dobre liecit imunitu a potom odozneje aj problem akym je mykoza.
Podobne to bolo aj u mna, ked som si nasadila wobenzym tak postupne zacali prejavy mykozy ustupovat, prirodzene to neslo hned, presne aj to telo sa naoslabi zo dna na den, ale tiez je to proces, rovnako ako aj liecba ;)

citruska

crocinka suhlasim s tym, len myslim, ze by sme sa mali zamysliet v prvom rade nad tym, ze preco mykoza vznikne, ze kde je ten problem, ze nieco take telo ohrozi :/

ariianka

ano ked su problemy, tak je dobre navstivit lekara, aby sa prislo na to, kde je realne problem a aby nam ho pomohol riesit. Mne ked problemy zacali, tak som si myslela, ze na vine je nespravna intimna hygiena, ze nieco mi proste vadi a pritom problem bol uplne inde a cosi uplne ine ho vyvolalo :/

akinom007

Niektore zeny pokladaju kazdy vytok, svrbenie a pod za mykozu avsak mykoza je len jedna jedina vec kandidoza sposobena kvasinkou rodu Candida. Mnohokrat gynekologovia zenu vysetria klasicky “ palpacne” a predpisu cipky na “ mykozu” bez vyteru... stretla som sa s tym nejeden x... Vela x je mykoza spojena s bakterialnou infekciu napr gardanellou pripadne mykoza moze byt casto opakovana v doslednu toho ze zena ma ureaplazmu, mycoplazmu a pod...
ziadajte vytery, a to Vzdy ja ked si myslite ze “ mam mykozu” ...

crocinka

vy sa tu navzajom osocujete, kazdy mate svoju pravdu, ze vas to bavi, ved kazdy nech sa riadi tym comu doveruje, no nie?

patrisienka

Slachva nebolo to zo dna na den, to by som klamala, trvalo to niekolko tyzdnov, ale tie tyzdne stali za to. Polepsilo sa mi a to je podstatne.
Uz po tyzdni priblizne mi bolo lepsie, ze mykoza miznut zacala, ze svrbenie uz nebolo take intenzivne, ale kym to preslo na total tak to trvalo chvilku no :)

Tomas12345

Defcon :

Pred pár hodinami si napísal že bežne jedávaš oxid siričitý, a preto by ma zaujímalo že prečo na E124 nadávas a tvrdíš že by to ludia nemali jesť kým oxid siričitý ktorý je podobne skodlivý ako E124 jedávaš ?

Defcon

Tomas, vzdavam sa pred tvojimi argumentami. Cim dalej citam tvoje myslienky, tak prestavam verit sam sebe. Teraz si ma napr obvinil, ze nenadavam na ten oxid, zatial co doteraz si ma obvinoval, ze som nan nadaval. Teraz si ma navyse doplietol s tymi Eckami a ja uz neviem co a ako, aby som ta uchlacholil a prestal si na mna utocit,bo sa bojim fyzickeho ataku od teba, pripadne zacnes pliest i-y a mne od smiechu zabehne susienka a udusim sa....