Mykóza - Wobenzym

Príspevok v téme: Mykóza - Wobenzym
promile

Ahojte, chcem sa opýtať ako presne funguje liečba Wobenzymom. Dosť často sa mi opakujú mykózy, nič mi nezaberá (Rosalgin, Jenamazol, Canesten, Dalacin, ...) Keď začnete užívať enzýmy, mykóza zmizne aj bez toho aby ste paralelne brali aj nejaké vaginálne tablety atď.? A aké veľké balenie odporúčate užívať? Ďakujem.

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

patrisienka

Keby to boli lentilky, keby neprinasali vysledky, tak asi by som sem dnes nepisala. Mal si niekedy mykozu? Mal si niekedy taketo problemy, ktore dokazu nenormalne strpcit zivot? Pokazit naladu? A podarilo sa ti z toho dostat? Pretoze ja som si tym presla, mala som problemy, dostala som sa z nich a vlastna skusenost je podla mna nadovsetko :)

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

citruska

kristeen907 ano ano, ked je tak napisane v pribalovom letaku, tak to to znamena :)
Defcon, mas skusenost s uzivanim Wobenzymu? Ked pises, ze su to vyhodene peniaze? Lebo mne pomohol, ked som mala problemy s mykozou a odkedy uzivam tak problemy nemam. Preto neverim tomu, co si napisal :) Ale tak sto ludi, sto nazorov :)

Lucie

Také mám s wobenzymem výbornou zkušenost. Brala jsem ho půl roku v kombinaci s boraxovými globulemi a krémem Vitagynem C. Výhoda wobenzymu je, že posiluje celkově imunitní systém.

Lucie

Také mám s wobenzymem výbornou zkušenost. Brala jsem ho půl roku v kombinaci s boraxovými globulemi a krémem Vitagynem C. Výhoda wobenzymu je, že posiluje celkově imunitní systém.

Defcon

patrisienka 10.08.2018 17:50:53
Jedna vec je nieco si precitat a druha vec je mat vlastnu skusenost ako mam ja napriklad. Ja na tieto lieky nedam dopustit, kedze mi pomohli, vies niekedy je ovela viac si skusit.
Enzymy maju vyznam, to, ze ty tomu neveris je tvoja vec :)
....
Patrisienka, tak teda nam skus vlastnymi slovami napisat, aky vyznam pre nas maju konkretne enzymy obsiahnute vo wobenzyme ? Netreba sa nechat zblbnut reklamou, treba si nastudovat podrobnejsie.... a potom by si zacala habkat, ze do akej kraviny valis peniaze a ako si nicis tym zazracnym liekom zdravie.

Kristeen907

Ahojte baby ja sa chcem spytat na to davkovanie napriklad ze 2x8 to je myslene ze 2x denne po 8 tabliet?Alebo ake je tu davkovanie? Dakujem

ariianka

mna si sa na toto nepytala, ale kedze som aj ja mykozu mala a presla som si tym, tak povazujem za dobry napad ti o tom napisat :) u mna to vsetko zacalo "nevinnym" svrbenim, myslela som zo zaciatku, ze asi nespravna hygiena, lenze zmenila som aj hygienu, zacala som sa inak o seba starat a problemy stale pretrvavali, vtedy som si uvedomila, ze asi nieco nie je v poriadku :/

Slachva

Linduss84: mohla by si mi viac prosim ta napisat o tvojej skusenosti...ako si to zvladala...ako si to prezivala a ake si mala pocit, ked problemy odozneli a zacala si sa citit lepsie...kedze si si mykozou presla tak asi vies co prave citim, cim si prechadzam...