Mykóza - Wobenzym

Príspevok v téme: Mykóza - Wobenzym
promile

Ahojte, chcem sa opýtať ako presne funguje liečba Wobenzymom. Dosť často sa mi opakujú mykózy, nič mi nezaberá (Rosalgin, Jenamazol, Canesten, Dalacin, ...) Keď začnete užívať enzýmy, mykóza zmizne aj bez toho aby ste paralelne brali aj nejaké vaginálne tablety atď.? A aké veľké balenie odporúčate užívať? Ďakujem.

patrisienka

Slachva nebolo to zo dna na den, to by som klamala, trvalo to niekolko tyzdnov, ale tie tyzdne stali za to. Polepsilo sa mi a to je podstatne.
Uz po tyzdni priblizne mi bolo lepsie, ze mykoza miznut zacala, ze svrbenie uz nebolo take intenzivne, ale kym to preslo na total tak to trvalo chvilku no :)

Tomas12345

Defcon :

Pred pár hodinami si napísal že bežne jedávaš oxid siričitý, a preto by ma zaujímalo že prečo na E124 nadávas a tvrdíš že by to ludia nemali jesť kým oxid siričitý ktorý je podobne skodlivý ako E124 jedávaš ?

Defcon

Tomas, vzdavam sa pred tvojimi argumentami. Cim dalej citam tvoje myslienky, tak prestavam verit sam sebe. Teraz si ma napr obvinil, ze nenadavam na ten oxid, zatial co doteraz si ma obvinoval, ze som nan nadaval. Teraz si ma navyse doplietol s tymi Eckami a ja uz neviem co a ako, aby som ta uchlacholil a prestal si na mna utocit,bo sa bojim fyzickeho ataku od teba, pripadne zacnes pliest i-y a mne od smiechu zabehne susienka a udusim sa....

Tomas12345

Defcon :

Ano, prepáč za moj preklep s tým éčkom myslel som E124, kazdopádne nič to nemení na význame mojej otázky a na veci prečo na E124 tak velmi nadávas, kým na oxid siričitý (ktorý je potencionálne rovnako nebezpečný ako E124) už nenadávaš ?

Defcon

Tomas, uz sa v tom zacinam stracat, najprv E124, to priznavam, potom ci predtym oxid siricity, o ktorom ani netusim , ze som ho osieral. A teraz na mna vytiahnes najtazsi kaliber, E147. To fakt netusim kedy som E147 napadol..... nechces zmenit tabletky radsej ? Lebo za chvilu zistim, ze aj za druhu svetovu mozem ja.

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

Tomas12345

Defcon :

No neviem to nájst, každopádne som si istý že si o tom ty pred pár dnami písal inak by som tu o tom nehovoril že si to písal.

Každopádne je zaujímavé že jedenie oxidu siričitého ty nevadí, pričom i o oxidu siričitom existuje nie málo článkov o jeho potencionalnych nebezpecenstvach ( pravda, len na malom počte ludí, ale predsa), a teda je zhruba rovnako skodlivý ako E147, napriek tomu ty ale E147 velmi vadí a píšeš o tom aký je nebezpečný, ale oxid siričitý ty už nevadí ?

Defcon

Tomas, ale to ma nasieras, ked ma obvinujes , ze som sa obuval do oxidu siriciteho a pritom to nevies uz par dni dolozit..... ja pritom oxid siricity oblubujem, dokonca ho jedavam na ranajky namiesto chleba.