Mykóza - Wobenzym

Príspevok v téme: Mykóza - Wobenzym
promile

Ahojte, chcem sa opýtať ako presne funguje liečba Wobenzymom. Dosť často sa mi opakujú mykózy, nič mi nezaberá (Rosalgin, Jenamazol, Canesten, Dalacin, ...) Keď začnete užívať enzýmy, mykóza zmizne aj bez toho aby ste paralelne brali aj nejaké vaginálne tablety atď.? A aké veľké balenie odporúčate užívať? Ďakujem.

Lucie

To máte jistě pravdu, že v dnešní době jsou často na prvním místě peníze, neboli tržní mamon a proto je nutné udržet si kritického ducha. Ale s wobenzymem mám také jen pozitivní zkušenost a nedomnívám se, že by se jednalo o podvod. Užíval jste ho někdy na něco?

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

crocinka

hamula ako dlho teba trapil tento problem?? lebo mna otravoval roky, roky som to trpela, roky som si myslela, ze ved nejako bolo nejako bude, nechapem ako som to mohla vydrzat :(

hamula

Pravdu píšeš, predlžovalo sa mi to, kratšie by to trvalo, keby som sa skôr rozhýbala. Keby som neodkladala veci. Ale tak človek ako sa hovorí je tvor omylný a aj ja som musela si niektoré veci uvedomiť aby som začala konať inak. Ale našťastie som z problému vonku a som z toho šťastná ako blcha.

ariianka

a zbytocne sa ti to predlzovalo, kedze si to odkladala, keby si to neignorovala tak by si bola z toho vonku ovela skor :) Ale tak to je uz darmo nad tym polemizovat :)

hamula

Mykóza je problém, ktorý pochopí len človek, ktorý si ním prejde. Kamoška tá mávala takéto problémy kedysi, často mi o tom rozprávala a ja som len nechápala, že o čom, keďže som to nezažila, až jedného dňa sa aj u mňa objavilo pálenie, svrbenie a nepríjemné pocity. Samozrejme som to odkladala, ignorovala, myslela som si, že ako to prišlo, že to samé aj odíde a vôbec nie. Až Wobenzym mi pomohol dostať sa z nej a zabudnúť na ňu, na to obdobie, čo som s ňou nedobrovoľne musela jestvovať :)

ariianka

patrisienka neviem preco sa nad tym vobec rozculujes, podstatne je to, cim si si ty presla, co tebe pomohlo. Co by som ja dala za to, keby tieto rady, co ste tu pisali som sa dozvedela predtym ako ku mne prisli problemy, aby som mykoze predisla v tych casoch :/

patrisienka

Vies co nebudem sa s tebou bavit, vyprosim si to, aby si mi takymto sposobom pisal. Napisala som o svojej skusenosti, o tom, co mne pomohlo, ake som ja mala problemy a hlavne chcem aby sa aj ine zeny poucili aby sa s mykozou nemuseli trapit, to je vsetko.

citruska

faith healer preco mas potrebu urazat? Zato, ze niekto s tvojim nazorom nesuhlasi?
Myslis si, ze tento liek je kategorizovany ako liek len tak pre nic za nic? Keby nemal ucinky, keby neprinasal vysledky, tak by nebol oznacovany za liek. Enzymy maju silu pomoct pri mnohych problemoch a to, ze ty tomu neveris je tvoja vec, keby si skusil bol by si prekvapeny :)

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.