Mykóza - Wobenzym

Príspevok v téme: Mykóza - Wobenzym
promile

Ahojte, chcem sa opýtať ako presne funguje liečba Wobenzymom. Dosť často sa mi opakujú mykózy, nič mi nezaberá (Rosalgin, Jenamazol, Canesten, Dalacin, ...) Keď začnete užívať enzýmy, mykóza zmizne aj bez toho aby ste paralelne brali aj nejaké vaginálne tablety atď.? A aké veľké balenie odporúčate užívať? Ďakujem.

Tomas12345

Defcon :

To že si to ty nepamätáš ( a možno sa len robíš že si to nepamätáš ) ešte neznamena že si to nespomínal. Zatial som to v historii nenašiel, ale som si istý že si o tom hovoril pretože to bolo len pred zopár dnami.

Ale každopádne aj kebyže vynecháme ten oxid siričitý tak ten E124 si sa snažil mximálne očierniť, a to zcela nepodstatnene ( ako som už ukázal) a z toho teda usudzujem že sa v tomto vážne nevyznáš.

Defcon

Tomas, ja si fakt nepamätam, zeby som tu cosi splietal o tom oxide ani nic neviem o susenom ovoci....neprehnal si to s alkohol poslednu dobu ???

Tomas12345

Faith Healer :

No ide tu o to že pred zopár dnami tu Defcon dost nadával na E124 a na oxid siričitý a pritom ja tvdím že na tie jeho prehnané keci nemá ziadne opodstatnenie, jednak preto že skodlivost týchto éčiek je nepreukázaná ( našla sa len mierna korelácia a to navyše len u nedostatocnej statistickej vzorke) ale keby sa aj istá korelácia potvrdila, išlo by len o velmi malý počet ľudí ktorým spôsobuju tieto éčka problémy.

Defcon

Faith, o anglickych bulldogoch sa hovori, ze su najsprostejsie plemeno psov a moj Amigo este vynika v tejto pravdivej charakteristike. Tvrdohlavy tupohlav je to. A tiez velky sportovec, v skoku na pohovku, alebo v rychlosti zrania varenej morky. V tychto dvoch cinnostiach je najlepsi, plus este zvladne sa nechat velmi dlho skrabkat. Jediny pokyn co som ho dokazal naucit je : Amigo pracuj ! Vtedy sa vykoti na chrbat lebo vie ze idem skrabkat po bruchu, a to on velmi zboznuje

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

Defcon

Tomas - na oxid si nespominam, ani na susene ovocie. Bud si sa zmylil, alebo neviem.
Faith- jasne , s tym exitom je to pravda . Neprávdu by ja neskazal, akoze je zem plocha .
Hamulka - zialbohu, uroven tohto fora priam vola po satire . Pokial tu budu prispievat vo väcsine mlade žaby s iq mojho psa, tak musim . Jednoducho musim. Sorry

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.