Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mykóza - Wobenzym

Príspevok v téme: Mykóza - Wobenzym
promile

Ahojte, chcem sa opýtať ako presne funguje liečba Wobenzymom. Dosť často sa mi opakujú mykózy, nič mi nezaberá (Rosalgin, Jenamazol, Canesten, Dalacin, ...) Keď začnete užívať enzýmy, mykóza zmizne aj bez toho aby ste paralelne brali aj nejaké vaginálne tablety atď.? A aké veľké balenie odporúčate užívať? Ďakujem.

Faith Healer

no vidíš...SJ si sa moc nenaučila, takže ktovie či by si tomu aj porozumela???:
invivomagazin.sk

Ale viem že takí "zadubenci" si nič neprečítajú, len slepo veria somarinám /ale mne to pomohlo...jak savopiči/

hamula

Už vieš ako inak rýpať, čo? :)
Nemám ozaj chuť sa tu s niekým hádať a doťahovať. Máš svoj názor, tak si ho maj. Len ho nemusíš vnucovať.

Faith Healer

Hamula...a čo keby si sa najprv naučila pravopis???
somariny typu: " nechápem tomu a nechápem tvojej reakcii" sú dosť divné..nemyslíš? Správne po slovensky sa píše: "nechápem TO...alebo nechápem Tvoju reakciu", to už neviete ani skloňovať ani iné bežné veci, ktoré sme my starší vedieť museli, ak sme maturovali zo slovenčiny???
A prosím Ťa!....prečítaj si láskavo ten článok, kde sa vyjadrujú doktori o "výskumoch" čo je Wobenzym.
Alebo máš 20 rokov a totálne si ovládaná reklamou, kde sa tvrdí, že WOB je na všetky choroby?...ako to sem jeden truhlík písal??

hamula

Faith Healer prečo by ho mala prestať užívať, keď písala, že sa s problémami nestretla? Trošku nechápem tvojej reakcii :)

akinom007

patrisienka / samozrejme ze ano, pretoze sa mi to stalo opakovanie a vzdy do hodiny po uziti wobenzymu. Nikdy predtym som tae stavy nemala, ked som vysadila preslo

Faith Healer

Patrisienka tak ho neužívaj...je to predražená neúčinná sračka!
čítala si ten článok na Invivomagazin.sk?
Ak nie tak si to prečítaj...možno! sa Ti otvoria OKI...či oči?? :-)
invivomagazin.sk

patrisienka

Myslis, ze je to z tohto lieku? Ja ho uzivam a teda s takymito problemami som sa v zivote nestretla.
Je sice pravda, ze nie je najlacnejsi, ale zase pomaha :)

akinom007

Wobenzym som brala ako poslednu nadej v opakovanych mykozach, je dost finance narocny, avska nemozem ho uzivat do hodiny po uziti mi pride zle na odpadnutie klesne mi tlak, prestavam vidiet oblieva ma horucava proste je mi zle :(

patrisienka

Presne si toto aj ja myslim, preto je dobre liecit imunitu a potom odozneje aj problem akym je mykoza.
Podobne to bolo aj u mna, ked som si nasadila wobenzym tak postupne zacali prejavy mykozy ustupovat, prirodzene to neslo hned, presne aj to telo sa naoslabi zo dna na den, ale tiez je to proces, rovnako ako aj liecba ;)