Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mykóza - Wobenzym

Príspevok v téme: Mykóza - Wobenzym
promile

Ahojte, chcem sa opýtať ako presne funguje liečba Wobenzymom. Dosť často sa mi opakujú mykózy, nič mi nezaberá (Rosalgin, Jenamazol, Canesten, Dalacin, ...) Keď začnete užívať enzýmy, mykóza zmizne aj bez toho aby ste paralelne brali aj nejaké vaginálne tablety atď.? A aké veľké balenie odporúčate užívať? Ďakujem.

hamula

U mňa to neboli roky, len mesiace, ale aj tak to stačilo na to aby ma to vyčerpalo.
Ale pre mňa je dôležité to, že mykóza je fuč. Že už ma nič nepáli, nesvrbí a môžem fungovať úplne normálne, že si môžem obliekať čo chcem, môžem sa cítiť dobre a príťažlivo, čo sa s mykózou teda fakt nedalo!

Tomas12345

Faith Healer :

Ohánas sa tu medicínou ale na druhej strane pripúšťas ze by placebo dokázalo zbaviť mykozy ? Psychika vyliecit mykozu nedokáže.

citruska

kedze si ho neuzival, tak nemozes z mojho pohladu hovorit o jeho ucinku. Keby si ho mal vyskusany nepoviem ani pol slova. To, ze je liekom svedci o mnohom. Pretoze ako liek musi splnat prisnejsie kriteria ako nejaky vyzivovy doplnok alebo cosi take.
Viem sama najlepsie ake som mala problemy a co mi pomohlo. :)

Faith Healer

nie nie...neužíval som ho nikdy na nič...na hemoroidy nefunguje...na depresie tiež nie...na pipíkovi som nikdy/ani nikde inde žiadnu "mykózu" nemal...na lupienku to itež nemfunguje tak načo by som vyhadzoval prašulé na blbé lentilky??
Ale verte si čomu chcete, najskôr je to nejaký "plasebó" efekt ktorý fungíruje na tie vaše "mykózy" a ktovie ešte na čo.

Lucie

To máte jistě pravdu, že v dnešní době jsou často na prvním místě peníze, neboli tržní mamon a proto je nutné udržet si kritického ducha. Ale s wobenzymem mám také jen pozitivní zkušenost a nedomnívám se, že by se jednalo o podvod. Užíval jste ho někdy na něco?

Faith Healer

Vidíš tam niekde nejaké "mykózy" ??? ja nie
vôbec v klasifikácii nič nie je spomenuté....a to že je registrovaný ako "liek" je iba výsledok nenormálneho tlaku výrobcu a podplatiteľnosti ľudí čo lieky skúmajú a stanovujú pravidlá registrácie "ako liek"...smiešny výživový doplnok vraj ako LIEK..."no to mně podrž...už je to tady, to bude candrbáál, dočkal jsem se jako husa klasu"
nezabúdajte že tu panuje krutý kapitalizmus a peniaze a zisk sú "až" na prvom mieste, my ostatní si prečítame článok o Wobenzyme na Invivomagazín.sk a mimoriadne zbystríme a hlavne použijeme kritické myslenie a HLAVNE myslenie! aby sme nedávali peniaze za pítchoviny

poúrazové opuchy
zápalové a pooperačné stavy v chirurgii
lymfedémy (opuchy spôsobené poruchou odtoku lymfy) rôznej etiológie
fibrocystická mastopatia (chronické ochorenie prsníka, ktoré sa vyznačuje tvorbou dutín a väziva)
potrombotický syndróm dolných končatín (stavy po upchaní žíl dolných končatín krvnou zrazeninou), zápaly povrchových žíl
niektoré choroby spôsobené imunokomplexami (chronický zápal kĺbov, mnohopočetná mozgomiechová skleróza, zápaly ciev)
chronické a recidivujúce zápaly (v oblasti nosa, uší a krku, horných a dolných ciest dýchacích, močového a pohlavného ústrojenstva, kĺbov a iné).

crocinka

hamula ako dlho teba trapil tento problem?? lebo mna otravoval roky, roky som to trpela, roky som si myslela, ze ved nejako bolo nejako bude, nechapem ako som to mohla vydrzat :(

hamula

Pravdu píšeš, predlžovalo sa mi to, kratšie by to trvalo, keby som sa skôr rozhýbala. Keby som neodkladala veci. Ale tak človek ako sa hovorí je tvor omylný a aj ja som musela si niektoré veci uvedomiť aby som začala konať inak. Ale našťastie som z problému vonku a som z toho šťastná ako blcha.

ariianka

a zbytocne sa ti to predlzovalo, kedze si to odkladala, keby si to neignorovala tak by si bola z toho vonku ovela skor :) Ale tak to je uz darmo nad tym polemizovat :)

hamula

Mykóza je problém, ktorý pochopí len človek, ktorý si ním prejde. Kamoška tá mávala takéto problémy kedysi, často mi o tom rozprávala a ja som len nechápala, že o čom, keďže som to nezažila, až jedného dňa sa aj u mňa objavilo pálenie, svrbenie a nepríjemné pocity. Samozrejme som to odkladala, ignorovala, myslela som si, že ako to prišlo, že to samé aj odíde a vôbec nie. Až Wobenzym mi pomohol dostať sa z nej a zabudnúť na ňu, na to obdobie, čo som s ňou nedobrovoľne musela jestvovať :)