Chudnutie na bicykli

Pivonka37

Určite sa dá bicyklovaním schudnúť, ale žiada si to pravidelnosť, úpravu stravy a samozrejme kvalitný bicykel, aby si si čosi iné na svojom tele "nepokazila". Ale bicykel aj mňa už dlho udržiava vo forme. Odporúčam zo stránky www.cyklospeciality.sk, tam majú ozaj kvalitné.

solution

zdenka to si smerovala na mna? Moje ocakavania nie su bohvieake, ale jazda na bajku ma bavi. A vobec by som sa neuzrazil keby som dal dole par kil, mam 80 kil na 168 cm je dost, tak 70-72 by som si vedel predstavit :)

solution

ja intenzivnejsie bicyklujem tretiu sezonu, kondicka sa mi zlepsila o hodne, comu pomahaju hlavne kopce. Vlani som bajkoval viacmenej iba v lete a dal som dole 4 kila ani neviem ako. tohto roku som nabehal uz raz tolko ako v lani tiez som co to pochudol ale stale to nie je podla mojich predstav, verim, ze ked zintenzivnim bajkovanie tak dam este aspon 5 kil dole a hlavne chcem vynechat pecivo

Lucy-Lucy

Ahojte všetci :D . Keďže začali prázdniny tak som sa rozhodla schudnúť. Mám 168 cm a 58kg. Chcela by som to dať aspoň na 53 kg ,alebo 50 . Od začiatku prázdnin bicyklujem denne 1hodinu a už sa TROŠKA dostávajú výsledky. Ako hovoríte že to zaberá len nohy , tak mne sa zmenšilo bruško , nohy,tvár,ruky . Zapotí sa pri tom celé telo :D . Mne ide hlavne o nohy keďže mám postavu hrušky . Podľa mňa je bicykel super šport.

Daduskaaaa

beh je náročnejší ako bicyklovanie... pri behu chudneš takmer rovnomerne a spáliš väčšie množstvo kalórií.. pri bicyklovaní sa odporúča aj plávať alebo inak spevňovať svaly ... bicyklovanie je lepšie zasa čo sa týka záťaže na kĺby .. hlavne pri väčšej nadváhe.. dávam do pozornosti dva články, kde je niečo o bicyklovaní a behaní -odkaz odstránený- a -odkaz odstránený-

0vecka

ako jo pri takej vahe je lepsi bicykel ako beh. Kvoli klbom. Ale inaq je beh neporovnatelne namahavejsi ako bicyklovanie. Aspon u mna je to tak ze aj ked mastim na plne gule na bicykli tak niesom ani zdaleka tak zniceny ako ked bezim