Kvalitný nábytok

stracenka

Lavila pri väčšine je to už súčasť postele, čo aspoň mám skúsenosť, čo som pozerala, keď sme vyberali. Ale hlavne tie matrace na tých posteliach nie sú len penové, ale sú oveľa pevnejšie kvalitnejšie.

vretienka

ako ktora, to je rozne, niektore 165, niektore 120, to je velmi individualne, to proste co typ, to ina nosnost, takze to si musis pozriet, ked budes vyberat, co by bolo najlepsie po tejto stranke ;)

dinda12

akú nosnosť mávajú takéto postele?..chcela by som vedieť, či s tým nebude problém, keďže nie sme s mužom najľahší.. :D

Martinka229

ano ano, tie su dobre, vies si do toho cokolvek dat a kedykolvek to vybrat. To aj mna oslovilo, ked sme hladali. Len kazdy ma inu predstavu tak je dobre aj osobne ist po predajniach sa pozriet a inspirovat.

romkita

to su rozne typy, vyskusaj pozriet na eshope Kondela, tam maju rozne, aj take aj take, je to na tebe, co sa ti viacej paci, mne sa paci, ked je proste komplet cela polozena na zemi a videla som aj taku, ze po boku sufliky, to je velmi prakticke, pride mi to lepsie ako ulozny priestor taky, ze musis otvorit postel, zdvihnut matrac

kollki

Mne sa tie celocalunene teda velmi pacia. Lebo vyzeraju mnohe luxusne a je to take, ze k tomu sa dobre ladi aj zvysok nabytku. Lebo ozaj mozes zostat v neutralnych veciach, ked uz mas v spalni velku peknu postel ktora je takou dominantou.

mersia

Mimila keď som bola osobne pozerať takú postel, tak to navrchu bol ako vrchný matrac cez celú posteľ.
A pod tým normálne dva matrace. Na pravej aj ľavej stranke, ale je to fajn. Príde mi to aspoň teda dosť praktické. Len my sme ešte nevybrali takú posteľ aby nám dizajnovo sadla.