Kvalitný nábytok

vretienka

jamiska nevylezi sa ti boxspringova postel s matracom ako nejaky penovy matrac klasicky, je to dobra vec, ked sa kupuje takato postel, aj moji svokrovci teraz si ju objednavali, lebo mali v spalni taku nizku postel a to svokor furt nadaval, ze zle sa mu vecer lahina a ze rano vstat ani za svet :D

jancovka

Bonwo keď ono ide aj o váhu, matrac keď sa kupuje by sa mal voliť podľa hmotnosti človeka aby nebol takýto problém.
Ale je fakt, že takéto postele sú pevnejšie, kvalitnejšie aj vyššie čiže to má ozaj praktické opodstatnenie ;)

bonwo

Jamicka väčšina postelí tohto typu má kvalitné pružinové matrace ktoré veľmi veľa vydržia, nie je to ako pri penových, že za rok, dva sú preležané.

jamicka

Miriamma ty máš takýto typ postele? A už dlhšie? Lebo to ma zaujíma, že vlastne s odstupom času, či ozaj je to dobré, či sa nevyleží, čo potom.

stracenka

Mirinka podľa mňa tak okolo tisícky je v pohode. Pretože keď si vezmeš, že ku klasickej posteli ešte aj matrace by si musela dokupovať, tak by si obišla cca rovnako. A keď vyberieš boxspring máš to vybavené :P

2miriamma

ondrej nie, to už máš s matracom a ešte aj navrchu máš taký na celú posteľ, okolo 4cm má, taký proste vrchný ;)
Zdenka podľa mňa áno, sú to kvalitnejšie, prepracovanejšie postele oproti napríklad kovovým a takým, my sme raz mali takú že keď sa drahý v noci otočil, tak som sa hneď prebrala, či posteľ sa nerozíde a pri takejto boxspring to nehrozí.

bonwo

Ondrej myslíš na boxspring?? To netreba. To už tam máš normálne matrace v kuse, v cene, nemusíš si na to zvlášť kupovať a dávať ešte hore. Akurát ešte pri niektorých je dobré si zvlášť taký tenký navrch kúpiť, ale v niektorých obchodoch to už máš k tomu.