Kvalitný nábytok

airkia

Chéri snažili sme sa vybrať tak aby boli neutrálne, aby sme mohli iné veci farebne dolaďovať. Vieš ako napríklad koberec, vankúše, obrazy. Lebo to sú také maličkosti, ktoré si vieš kedykoľvek zmeniť a teda stoličky som chcela aby sme vybrali také, čo budeme mať na dlhšie.

patrisienka

Nikola to ani ja nie, ale teda malickosti mozes kupovat stale, to kupujem aj ja a muz ani nevie pomaly, ze daco kupujem a ja si aspon takto robim radost :P

nikola.stein

To áno, veď dnes je ponuka veľmi široká, každú chvíľu by som osobne menila nábytok keby sme mohli, lebo veľa vecí sa mi páči, ale teda nemôžeme furt kupovať a meniť a kadečo, veď to by ma muž pohol, že či som normálna :D
Najlepšie je ale si vyskúšať, skús pozrieť na eshope Kondelu, kde aké majú a čo ti padne do oka si choď pozrieť, skúsiť, aby si vedela, či sa bude dobre sedieť.

airkia

Danielka na internete je kvantum možností, eshopov, tie čo sa zdvíhajú také by som ani ja nechcela, my sme kupovali naraz jedálenské aj barové aby sme to mali cca v jednom štýle, nech to proste spolu ladí.

danielka216

kde ste kupovali barove stolicky? Mali sme take tie co sa daju dat aj vyssie aj nizsie, ale teda uz take nechcem, chceli by sme nieco moderne.

ingara

Janamicha u nas ano, konecne sme kupili co sme chceli, co sme potrebovali a uz mame aspon klud...Som rada ked mam veci vyriesene aj popredu, ze sa potom nemusim stresovat...A ked este aj cenovo nas to vyslo ovela lepsie ako som myslela, ze to vyjde, tak to je total radost...

kollki

Martinka my ked sme boli pozriet tak bolo toho, ale tak neviem co sa tebe paci, aky mas styl, to je najlepsie ist si pozriet osobne, aby si videla, co by ti sedelo.

Martinka229

to je sranda, kazdy to ma inak, ja zase som rada, ked idem aj sama a ze mozem sa pomotat, povyberat, pokombinovat, ja si to posledne roky dokonca uzivam, ked tak mozem ist. Ja by som aj nejaky koberec prijala, mali toho este dost??