Kvalitný nábytok

eweriin

radinus, mohla by si mi napisat, ze aky typ presne aby som vedela pozriet, ze co mate, aku? zaujima ma prevedenie, ci tie latkove su kvalitne, ci sa aj dobre na nich spi, ked teda to uz ma akoby v sebe ten matrac

simcika

mne sa teda dnes calunene pacia ovela viacej ako drevene a najma su take pevnejsie, aspon teda ja mam taky lepsi pocit, taky ze aj ked moj muz je vacsia vaha tak sa nebojim ze sa nieco zlomi alebo tak :D

radinus022

kolacikova to je už súčasťou. Aspoň teda my máme takú posteľ od Kondelu, aj s takým vysokým čelom a teda tá je už aj s matracom a nemenila by som, lebo je ozaj pohodlná a nemusíš riešiť čo dokúpiť, lebo to má vlastne komplet :)

kolacikova

..syllona toto sú tie boxspring, či tak nejako sa volajú nie?..tiež takú pozerám a chcela by som..len chcem ísť niekam si ich ísť aj vyskúšať, že ako sa na nich sedí, leží..či to bude podľa môjho gusta..a teda neviete či k tomu sa zvlášť matrac kupuje alebo to je už aj s posteľou?..

mimwi

Beahavala: Cez niektoré to nie je problém, keď je to spoľahlivý internetový obchod tak je to fajn. Aspoň teda ja tiež niekedy tak nakupujem, lebo je to pre mňa rýchlejšie a teda bez akýchkoľvek starostí.

strakino

syllona nejde o to, co je trendy, ale skor o to, co je prakticke, co je dobre, aby sa dobre lihalo, spalo, vyssie postele samozrejme, ze su dobra vec, aspon ja to cenim kedze uz nie som najmladsi :D

mirinda890

martinka to je normálna vec, že si to chceš pozrieť a vyskúšať, veď to aj pre mňa je pri niektorých veciach dôležité, sadnúť si, vyskúšať akoby to bolo keby sme mali doma, čiže to úplne chápem, ale teda dobré je, že si vieš na eshope pozrieť, kde čo majú a ísť priamo tam