Kvalitný nábytok

Janamicha123

Ingara takze v tvojom pripade sa tam oplatilo ist hej? Tiez by som si rada urobila taky vylet, len to budem musiet drahemu povedat, aby sme isli, lebo samu ma to moc nebavi vyberat, su veci ktore proste som rada ked robime spolu :P

vandapanda

akoze moc nie som za take, ze davat darceky vopred, ale toto co si pisala uplne chapem, postel to nie je taky obycajny darcek a je lepsie ked takto vopred a budu moc uz na nej aj spat a bude vybavene ;)

ingara

Boli sme pozriet u Kondelu v Bratislave, ked mi tu pisali, ze maju vypredaj...Tak sme hned aj kupili a nevahali...Sme sa uz aj bavili ze im to pojdeme skor zaniest...Nech sa dobre vyspia...A potom im to na Vianoce uz len pripomenieme...

celebrita

jancovka tých postelí je dnes už veľa, aj značiek, aj obchody majú rôzne a teda poviem ti, že dobre sa aj mne v takej posteli spí, najskôr som sa tomu bránila, reku nepotrebujeme novú posteľ, ale dobré, že ma muž ukecal :P

mirinda890

to je inak fakt, ja by som sa na manžela ani spoľahnúť v tomto nemohla, že spolu niekam pôjdeme alebo niečo, pretože on málokedy uzná, že niečo domov potrebujeme, že niečo by sa nám hodilo :D

veva36

to ani necakaj a nevahaj, ked s muzom chces ist treba mu povedat a ist, pretoze si to vedia muzi velmi rychlo rozmysliet :D

tifaniass

To vazne takto maju?...A dokedy?...By som mohla manzela nahovorit, to by sme sa isli pozriet, lebo chceme si kupit do obyvacky nieco na dokumenty a taketo vec...Akoze na odkladanie...

kollki

Ingara skus pozri u Kondelu, maju v Novych Zamkoch a v Bratislave vypredaj vystaveneho nabytku, co si myslim, ze by ta celkom potesilo, by si aj coto usetrila, mne to kamoska volala, ze bola pozerat a ze perfektne ceny, tak sa chystame zajtra tiez :)

ingara

Lavila teraz vyberame taku postel svokrovcom, lebo muz chce im to na Vianoce ako darcek...Sme zacali pozerat uz popredu aby sme mali cas ist popozerat, aby sme si aj porovnali...