Kvalitný nábytok

simcika

tam som v predajni este nebola, my castejsie do Martina chodime, lebo to mame blizsie a teda si to hned aj s prechadzkou tam spojime, sme lavicu do chodby dlho vyberali a tam som nasla, ono niekedy staci ist sa akoby len pozriet a vtedy to cloveku padne do oka :)

Stupjakova.L

..kollki skus pozriet u Kondelu..maju siroky vyber, my sme boli teraz cez tyzden pozriet v Nitre u nich a teda nevedela som kde skor sa pozerat a to sme isli len tak, ze co nam padne do oka a teda urobila som celkom velky nakup.. :D

kollki

To ano, ked si vezmem, ze kedysi nasi, ze ti mali roky rokuce jednu postel a nebolo nejako na spekulovanie, na vyber, bol jeden typ a nic viacej, teraz je to ovela lepsie. Ja by som chcela ist teraz pozriet postel do hostovskej izby novu :)

jancovka

Miriamma aj si si ju kúpila? Dnes už také možností sú, čo sa týka postelí že ozaj je z čoho vyberať a teda ja napríklad sa z toho veľmi teším, že nie sme nejako obmedzované ponukou.,

kollki

Stracenka a nie je nad to, ked mozes ist niekam do predajne a vyskusat si kvalitu, to ci vydrzi, ci je pevna, ci sa nerozhega. To su take zakladne veci. Takyto velky nabytok rada takto kupujem, ze pozriem, vidim, vyskusam.

stracenka

Zemanuela aj ste boli už niekde osobne pozrieť, či nie? Lebo teda fakt kadejaké sú. Kedysi o takejto ponuky myslím, že naši rodičia mohli len snívať. A zase posteľ sa oplatí aj drahšiu kúpiť, predsa len to je kúpa na roky, nie na pár mesiacov.

ZemanuelaZ

maju ulozny priestor, aj ja pozeram po takomto type, lebo by sme chceli nieco nove s muzom do spalne. Pomaly postupne niektore kusky vymiename, predsa len z casu na cas treba zmenu a teraz je na nu cas :P

mirinda890

majú takéto typy postelí aj úložný priestor? či to vôbec nie? lebo neviem sa v tom nejako zorientovať, na tej fotke to nie je moc dobre vidieť, žeby som vedela usúdiť :)

Martinka229

tato je krasna, to akoze bez debaty. To celo sa mi paci, take mi to pride honosne, neviem ako inak by som to povedala, ale teda toto je prave moja salka kavy.