Kvalitný nábytok

strakino

vveronicka takto nejako podobne to robi asi aj moja polovicka, ale poviem ti, ze my si casto aj vsimneme, ze je nieco nove, len pre pokoj sme mnohokrat radsej ticho a tvarime sa, ze nic nevidime :D

vveronicka

pozri Kondela, tam maju brutal dobre ceny, najma teraz po sviatkoch, uz som raz objednavala, co som sa neovladla a sestra ta so mnou, len to musime pred chlapmi tajit, ze si takto nakupujeme :D :D

airkia

Kvetka nehovorím, že nejako často, ale teda základ nábytok, že sedačka a skrinky to ostáva u nás roky, ale keď chcem nejakú zmenu tak zmení koberec, vankúše, že maličkosti, tak som to myslela.

mimwi

Kvetka3: Ideál je keď vyberieš nejaké farby, ktoré budú trendy stále, že bude jedno aké bude ročné obdobie. Ja mám veľa vankúšov z obchodu, čo tu zaznel, tam majú také príjemné, väčšinu máme také sivé. Pre mňa je základ aby ten vankúšik bol príjemný na dotyk, keď si ľahneš, chytíš ho a tak.

syllona

Ahojte!
Kvetka ja tak podľa nálady ich mením. Mám osobne rada také neutrálne aj farby aj celkovo materiál, aby to bolo vhodné počas celého roka.

mirinda890

vyskúšaj pozrieť stromčeky u Kondelu, my máme odtiaľ a je krásny a majú teraz aj také moderné zasnežené a tiež to pekne vyzerá, chcela som klasiku, ale teraz keby si mám vyberať, tak asi by som aj do zasneženého išla, má také iné čaro :D

ingara

To bud rada, ze si to nevsima...Ten moj ma na toto nos...Ten hned vie, ked nieco nove nam domov kupim...Minule som objednala taky kobercek, som si vravela, ze na Vianoce pod stromcek...A dala som ho v spalni k zrkadlu...A myslela som, ze ved si nevsimne a hned jak dosiel domov vedel... :D