Čo zvyčajne raňajkujete?

TakToJe

Zalezi ci stiham do skoly. Ale zvyknem ranajkovat dva prekrojene rožky s maslom a medom, kakao alebo čaj. To isté aj na večeru

eviku777

Preferujem sladke ranajky, co je u mna najcastejsie: 2ks vianocky s obycajnym maslom, croissant, pripadne tmava caiserka maslom a dzemom alebo moravsky kolac +caj.
Potom uz cely den ziadnu sladkost nejdem ani ziadne sladene napoje. Je to rychle,prakticke :) kupim si 7 croassantov na tyzden a som vybavena:) Obcas ale ozaj ze obcas ranajky vymenim za slane ale to len sobotu po piatkovych akciach ked mi rano sladke nechuti ale to je tak raz za mesiac.

almia

lucka ďakujem, idem pozrieť stránku lebo dnes sa do obchodu nechystám. najprv si cez internet zistím čo obsahujú a potom keď tak vyskúšam kúpiť.

Alen_ka

janulin013...ano hovorila ale ja pokial nevyskusam na vlastnej kozi, tak len tak hocicomu neuverim:-)...asi to bolo tak, lebo odvtedy som ich tam uz nevidela..musim sa nabuduce kamaratky spytat, ona mi tam pracuje tak mozno bude vediet...teraz musim chodit aj do jednoty aby som si ich mohla kupit:-)..ale tak aspon sa viacej poprechadzam:-D:-D...

Luccia3

Almia, aj ine vyrabaju, nie su zamerany iba na detske! Ved si pozri ich webovu stranku a tam najdes vsetky ich produkty vypisane:-) Alebo rovno do obchodu skoc a mozes si ich rovno aj kupit:-D:-D

Luccia3

Simka, priklanam sa k tvojmu nazoru:-) Tu sunku aj my kupujeme uz len z toho dovodu, ze je to detska sunka a ze nasej Monike najviac chuti. U nas Krasno produkty na prvom mieste!;-):-)

simka456

Nainka pozeram, ze mame rovnake zvyky v ranajkach:-) :-) Moje ranajky tiez kazdy den vyzeraju nejako podobne, ale ja si kupujem celozrnne pecivo a sunku detsku - konkretne Amalku od Krasna, lebo ta mi viacej chuti ako tato, co si sem ty napisala. Tu som si raz skusila kupit, ze vsak vyskusam ale nechutila mi moc:-/ :-/ Ta Amalka je podla mojho nazoru chutnejsia;-) No a potom ked si dam nejaku zemlu alebo rozok, tak si zvyknem davat este aj jahodovy alebo cokoladovy jogurt, lebo sladke potrebujem mat hned rano a jogurt je ta najlepsia volba;-) :-) Ty sladke nezvyknes jest rano?

nainka

na ranajky uplna klasika kazde rano :) caj a krajec chleba alebo ine pecivo s maslom a sunkou. no sunka musi byt vyslovene kvalitna, najcastejsie si kupujem Pikok vyberovu sunku,ktora obsahuje 85% masa. takto vyzeraju moje kazdodenne ranajky :)