Čo zvyčajne raňajkujete?

soplik2020

Ak sa zobudíte, nemôžete hneď pracovať na plný výkon. Ani žalúdok nemôže. Ak idete ráno do práce, zvládnete zjesť malé raňajky. Ak máte viac času, raňajky môžu byť sýtejšie.

martinaZV

Baby vidim, ze sa tu bavite o masovych produktoch a aj ranajkach. Rada sa k vam pripojim ak mozem :) My s manzelom si velmi radi na ranajky robime taky "oblozeny" tanier. Vacsinou si tam dame sunku, salamu a nejaky ten platkovy syr. Co sa tyka sunky a salamy, tak kupujeme len Krasno, tie nam najviac chutia :) Tusim som tu uz tuto znacku aj postrehla, tak ju asi viaceri z vas aj poznate :) A k tomu samozrejme cerstve pecivo, maslo a zeleninku. To su pre nas dokonale ranajky ;)

berca

Janka to mi je jasne, ze viacero ludi takto funguje. No ja som zase zastancom kvalitnych potravin a preto si radsej aj priplatim za kvalitu!!!

klaudinkas

- zdenika práve to neviem, lebo ešte som takýto štýl raňajok nejedla. Väčšinou papám len také ľahšie raňajky. Musela by som kúpiť, nakoľko domáce nemáme od koho mať. Nikto v našom okolí nechová prasa. -

zdenika

Ak to tebe nerobí problém Klaudia, tak si kľudne aj na raňajky daj zabíjačkovú kašu :D My s mužom si niekedy tiež v sobotu ráno spravíme takéto ťažšie raňajky a úplne v pohodičke potom fungujem celý deň :) A máš domáce alebo kupuješ??

klaudinkas

- Snubka tak ja som nad tým len tak uvažovala, keď sa hovorí, že raňajky sú dôležitou časťou celého dňa, tak som reku, či sa tu nenájde niekto, kto aj takéto jedla si spraví na raňajky. Ale asi to je príliš ťažké, skôr ten obed alebo večera, že? -

Snubka

Uff to by som teda na ranajky asi nedala :-) ale takto na obed, by som si tu zabijackovu kasu aj dala, mnam :-) , co su v podstate u mna ranajky :-)

Charles: zltka su na vajickach to najlepsie. Bez zltka pre mna nie je vajco ;-)

klaudinkas

- Ahojte žienky, zvyknete na raňajky jesť aj ťažšie jedlá ako napríklad zabíjačkovú kašu alebo tlačenku?? -

jancaa

@Berca tak to si asi prva zena, ktora nehladi na ceny:D:D S kazdou kamaratkou ked ideme na nakup, tak len na ceny pozerame, aby sme prilis draho nekupovali potraviny. Ale tak asi si to mozes dovolit, co je len dobre:):) Pozriem sa najblizsie, ked pojdem do obchodu...