Čo zvyčajne raňajkujete?

janulin013

Alen_ka: Vidíš to, hovorila som ti to, že si ich obľúbiš:-):-) Áno, mali tam párky?:-O Vidíš, o tom som zase ja nevedela:-/ Možno áno, uvidíme časom či aj viacej ich produktov budú ponúkať alebo to bolo len kvôli akcií:-)

Alen_ka

janulin013...neuveris ale uz sa tak aj stalo...cez vikend isiel manzel do jednoty, tak som mu nakazala aby kupil sunku Amalku (lebo o tej som citala, ze obsahuje velke % masa az 92) a este zobral starocesku slaninku...len som sa tak oblizovala:-P..fakt ich chut je o vela lepsia ako tych lacnych!...mala si pravdu a som rada, ze som ta posluchla a vyskusala:-)...a vcera som bola v Kauflande a zbadala som tam Vidiecke parky od Krasna, tak som ich hned brala...tak uz mozno ich produkty budu mat aj v Kauflande:-)...

lucka7666

nechapem ako mozete vacsina ranajkovat ovsenu kasu...mne teda vobec nechuti..a aj som si do nej dala dve lyzice medu, skoricu, banan a jablko...a aj tak mi nechutila..skor ma napinalo z nej..

janulin013

Alen_ka: Keď nevieš ako chutia, tak ti ich odporúčam vyskúšať. Ich chuť je vynikajúca;-) Pri tej šunke máš fakt pocit, že ješ mäso a nie len nejaké umeliny a É-čka, ktoré dávajú do lacných šuniek. Aaa je pravda, že ich v Kauflande nemajú ale majú ich napríklad v CBA alebo Jednote. Ja osobne ich najčastejšie kupujem v CBA:-)

Alen_ka

janulin013...hm, tie som este ani raz nemala kupene a vobec neviem ako chutia...ako sa pohybuju cenovo?...a kde ich dostat kupit, lebo v kauflande som ich nevidela:/:/...
imeta...dakujem ti velmi pekne...po case sa ozvem, ci sa mi to aj dari dodrziavat:):)..

janulin013

Alen_ka: To rada počujem a držím palce aby sa ti to aj darilo:-) Čo sa týka tých produktov, tak medzi moje obľúbené patria šunky a údeniny od Krásna - keďže pri nich mám istotu, že papám kvalitu a vysoký obsah mäsa. Potom si kupujem a teraz v lete pestujem domácu zeleninu a robím si domáci chlebík. Tieto potraviny mi pomáhajú pri zdravom stravovaní a od kedy ich papám tak sa aj o veľa lepšie cítim:-);-)

Alen_ka

janulin013 budem sa snazit aby som sa polepsila, slubujem...a ktore kvalitne produkty si napriklad kupujes?...daj nejake dobre tipy:-)

imeta uz som napisala aj Janke, ze sa skusim polepsit a ze sa zacnem zdravsie stravovat:-);-)

marcelka271189

Čo zvyčajne raňajkujem?? Skoro stále to je to isté a to celozrnná žemľa obložená so syrom a šunkou (šunka musí byť ale kvalitná a viac percentná), plus nejaké to ovocíčko s jogurtom, keď som ešte hladná:-):-)