Čo zvyčajne raňajkujete?

Kiora

co ranajkujem? dobra otazka :) kazdy den to iste: jogurt, ovsene vlocky a 1ks nejakeho ovocia (vacsinou to je banan). detom robievam na ranajky oblozeny chlieb alebo rohlik a tiez jogurt, aby mali aj sladke :) nic komplikovane si nevymyslam, aby som sa mohla aj ja dlhsie vyspat :D

klaricia

velka pravda miflow, suhlasim s tvojim nazorom!;-);-)

osvedcene produkty ci mam severka? asi uz aj ano:-) dost casto kupujem napriklad sunku od Krasna. tie obsahuju viac percent masa a su aj chutovo chutne a dobre:-) napriklad taka sunka najvyssej kvality, ktora obsahuje az 92% masa, ta je vyborna;-):-)

severka1

Klaricia ved ja iba cisto take sunky kupujem (ked kupujem). velmi dokladne pozeram na zlozenie, pokial nejaku kupim. ale ako som uz pisala, tak velmi malo tieto produkty kupujem. ty mas nejaku osvedcenu, ktora vies, ze je chutovo aj obsahovo dobra?

klaricia

ale prosim ta severka, ved pokial kupis kvalitnu sunku u nejakeho masiara alebo niekedy maju aj v obchode kvalitnu, tak sa nemusis bat toho, co tam mas pomlete. treba pozerat ale len take, ktore su viac percentne, minimalne aby obsahovali 80% masa!!!

ahjaj

Sladké:
-chlieb s maslom, medom + kakao
-chlieb s maslom, džemom+ kakao alebo caro ražná káva
- chlieb, kravské maslo, plátky tvrdého syra, plátky jablka, ražná káva
- ovsená kaša s chia semienkami a hrozienkami (prípadne ciroková, krupičná a pod)
- cereálie (rôzne druhy, kedy ktoré kúpime)
-chlieb, tvaroh miešaný s medom (alebo džemom), ražná káva
- nadrobený rohlík v kakau alebo s teplým mliekom a medom
- strúhané jablko, biely jogurt, oriešky, med
Slané:
grahamový rohlík s vajíčkovou, tvarohovou, syrovou alebo šunkovou pomazánkou, zelenina, čaj
varené vajíčko
cottage cheese

severka1

Evi ahoj, ked citam tvoj komentar ako keby som seba videla :) taktiez musim mat sladke ranajky, ktore ma nakopnu na cely den :) vacsinou to je jogurt s cokoladovymi mussli - moja najoblubenejsia kombinacia ;) a tie suhlasim s tebou v tom, ze vecera musi byt slana :) no ja moc sunky nekupujem, kedze im moc neverim :/ stale mam pocit, ze tam je pomleten kade co a ze tam je vela farbiv. ty sa toho nebojis? neprekaza ti to?

Luccia3

Almia, tak to som velmi rada:-):-) Ako som prezila Vianoce? Velmi pekne! V kruhu svojich blizkych, chodili sme na navstevy, jedli sme, oddychovali. Ved vies, take klasicke vianocne sviatky:-) A co sa tyka prichodu Noveho roku, tak sme boli u znamych na dome a tiez dobre, tak kludne, kedze drahy bol chory. Ved my postarsi to uz tak neprezivame ako volakedy, no nie?:-D:-D A ty? Ako si sa mala?

almia

jasnačka, všetko som si pozisťovala Lucka čo som chcela a čo ma zaujímalo. majú veľmi dobre spracovanú webovú stránku, takú prehľadnú. a ako si prežila vianočné sviatky? ako si oslávila Nový rok? pochváľ sa :-)

Blond_eva

ja tiez preferujem skor sladke ranajky ale potom obed a veceru uz musim mat slanu. Vacsinou si vecer robim nejaku oblozenu cerealnu kaiserku, to mi velmi chuti;-) S viac percentnou šunkou, syrom a maslom + zelenina:-)