Čo zvyčajne raňajkujete?

Marti-ka

Duchovicova - ano mam na lepok alergiu a take vyrobky nemozem vobec jest, preto som sa potesila, ked som zbadala tuto informaciu, ze produkty krasno neobsahuju lepok. Aspon nieco nove, co si zacnem kupovat:-)

eviku7777

ja ranajkujem sladke pecivo alebo crosiant+ caj
desiata- ovocie, jogurt
obed rozne ale doraz davam na polievku
poobede kava sladkost
vecer zeleninovy salat, niekedy s tuniakom niekedy s kuracim masom pripadne ryba na masle, cottagecheese

imeta

@Alen_ka ďakujem, bola to drina, to ti hneď poviem ale som rada, že som sa dala na túto cestu:-) môj jedálniček? fúha:-) tak na raňajky väčšinou vždy jem jogurt s ovsenými vločkami, desiata nejaké ovocie, obed klasický a na večeru si robím šalát s kvalitnou šunkou a syrom. vieš, moc som stravu nezmenila ale začala som pravidelne jesť a to veľa spravilo a hlavne som si začala kupovať len kvalitné potraviny ako napríklad šunky s vysokým obsahom mäsa a podobne. keď sa nestravuješ zdravo, tak by si to mala skúsiť. uvidíš, budeš sa lepšie cítiť;-):-)

janulin013

Alen_ka: Neboj, raz za čas si doprajem aj ja nový kúsok oblečenia do skrine ale nie je to moc často. Radšej ako som napísal dbám na poriadnu stravu a kvalitné produkty! Veru, snaž sa trochu v tomto polepšiť!:-)

janulin013

Alen_ka: Neboj, raz za čas si doprajem aj ja nový kúsok oblečenia do skrine ale nie je to moc často. Radšej ako som napísal dbám na poriadnu stravu a kvalitné produkty! Veru, snaž sa trochu v tomto polepšiť!:-)

Alen_ka

janulin013 ahojky...ved ano, to mas pravdu, ze vacsinou zeny maju toho v skriniach dost ale ked si vezmem seba, tak niekedy neodolam aj novemu obleceniu a radsej potraviny kupim lacnejsie...normalne sa teraz hanbim a mala by som si brat priklad od vas!!!

imeta fuha...to vazne si vdaka tomu tolko schudla??...klobuk dolu pred tebou!...obdivujem ta:-)...a co zvyknes tak jedavat?...mozes mi sem napisat tvoj denny jedalnicek?...priznam sa, ze moc nie:-/:-/

imeta

@Alen_ka áno, máš pravdu, že ženy si radšej kupujú oblečenie za veľa € a radšej nejedia ale ja som iná! radšej si fakt kúpim zdravé a kvalitné potraviny ako milión kabeliek či topánok. či som vďaka tomu niečo schudla? veď práve preto, aby som schudla som začala tak striktne riešiť stravu. už som schudla vďaka tomu 10kg a plánujem ešte nejakých 5 dať dolu, tak snáď sa mi to podarí:-) ty sa nestravuješ zdravo??

janulin013

Alen_ka: Myslím, že je to úplne normálne! Aj ja radšej dám peniaze do jedla ako do oblečenia. Handier na obliekanie mám dosť a radšej si doprajem kvalitné potraviny aby som nepribrala a mala stále dobrú postavu. :)