Čo zvyčajne raňajkujete?

miahu

ahojte. snazim sa mat pestru stravu a najviac ranajky. kazdy den sa snazim pomaly nieco ine vymyslat, aby sme nejedli furt to iste dookola a aby to nebolo stereotypne. vcera vecer som napriklad robila tvarohovu natierku do ktorej som pridala vynikajucu sunku od Krasna a dnes som sebe, muzovi a aj detom natrela na chlebik a boli ranajky ako vysite. btw oni maju vela dobrych a zaujimavych receptov na stranke a preto sa vela krat tam inspirujem ked uz neviem, co spravit.

zampana

Antisexx - to je pravda, ze po 30-tke zena pribera a ani nevie ako :D:D no pokial sa citis dobre, tak je to fajn :) to je to najdolezitejsie aby sa clovek citil dobre a bol spokojny so sebou :)

Radika

Klaricia... Jaaaj, nooo, to prave mna moc nebavi studovat:-/... Najradsej by som bola, keby mi niekto povedal, ze tu si kupuj, ta je kvalitna a dobra a ja to budem robit:-D...

Antisexx

Zampana ver mi ze by si to nechcela :D treba vyzerat normalne chudo a potom by som to aj brala. Ano bola som u doktorky ale ja som zdrava ako repa, jedine co mi povedala ze po 30 budem priberat aj zo vzduchu :D ale tak su omnoho horsie veci ja som s tym viac menej ok.

zampana

Antisexx - ty potom si ten lepsi pripad, ked potrebujes pribrat. co by sme za to my ostatne dali! no prajem ti, aby si pribrala a aby si sa citila lepsie! a u doktora si s tym bola, ze sa ti nedari pribrat? vies, ze moze mozno za to aj nejaka choroba?

Antisexx

Ranajkujem chleby s maalom a horcicou, pripadne medom alebo syrom. Na veceru to isté + pizza a iné, a idem spat. Viem ze to je hlupost ale bolo mi tak poradené že ked sa najem najviac vecer tak priberiem. Chcela by som pribrat aspon na 50kg, pretoze tolko som nikdy nevazila. Aj ked si ma ludia doberaju ze nejem, nevadi mi to, chcem pribrat kvoli sebe. Samozrejme, aj cez den mam stanoveny jedalnicek no stále nič. Furt mám 46kg.

klaricia

ako to viem radika? no predsa citam obsah, etiketu zo zadu kazdeho produktu. tam mas vsetko vypisane co dana sunka alebo iny hocijaky produkt obsahuje. kolko % masa a kolko inych veci. treba si len tie etikety vsimat a budes vediet aj ty vsetko:-):-)

knihakniha

teraz chlieb s maslom, mastou, oskvarkovou natierkou, cicerovou, s redkovkami, s cibulkou, so syrom, s cottage syrom, bylinkovy caj, kava