Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Čo zvyčajne raňajkujete?

janulin013

Alen_ka: To rada počujem a držím palce aby sa ti to aj darilo:-) Čo sa týka tých produktov, tak medzi moje obľúbené patria šunky a údeniny od Krásna - keďže pri nich mám istotu, že papám kvalitu a vysoký obsah mäsa. Potom si kupujem a teraz v lete pestujem domácu zeleninu a robím si domáci chlebík. Tieto potraviny mi pomáhajú pri zdravom stravovaní a od kedy ich papám tak sa aj o veľa lepšie cítim:-);-)

Alen_ka

janulin013 budem sa snazit aby som sa polepsila, slubujem...a ktore kvalitne produkty si napriklad kupujes?...daj nejake dobre tipy:-)

imeta uz som napisala aj Janke, ze sa skusim polepsit a ze sa zacnem zdravsie stravovat:-);-)

marcelka271189

Čo zvyčajne raňajkujem?? Skoro stále to je to isté a to celozrnná žemľa obložená so syrom a šunkou (šunka musí byť ale kvalitná a viac percentná), plus nejaké to ovocíčko s jogurtom, keď som ešte hladná:-):-)

Marti-ka

Duchovicova - ano mam na lepok alergiu a take vyrobky nemozem vobec jest, preto som sa potesila, ked som zbadala tuto informaciu, ze produkty krasno neobsahuju lepok. Aspon nieco nove, co si zacnem kupovat:-)

eviku7777

ja ranajkujem sladke pecivo alebo crosiant+ caj
desiata- ovocie, jogurt
obed rozne ale doraz davam na polievku
poobede kava sladkost
vecer zeleninovy salat, niekedy s tuniakom niekedy s kuracim masom pripadne ryba na masle, cottagecheese

imeta

@Alen_ka ďakujem, bola to drina, to ti hneď poviem ale som rada, že som sa dala na túto cestu:-) môj jedálniček? fúha:-) tak na raňajky väčšinou vždy jem jogurt s ovsenými vločkami, desiata nejaké ovocie, obed klasický a na večeru si robím šalát s kvalitnou šunkou a syrom. vieš, moc som stravu nezmenila ale začala som pravidelne jesť a to veľa spravilo a hlavne som si začala kupovať len kvalitné potraviny ako napríklad šunky s vysokým obsahom mäsa a podobne. keď sa nestravuješ zdravo, tak by si to mala skúsiť. uvidíš, budeš sa lepšie cítiť;-):-)

janulin013

Alen_ka: Neboj, raz za čas si doprajem aj ja nový kúsok oblečenia do skrine ale nie je to moc často. Radšej ako som napísal dbám na poriadnu stravu a kvalitné produkty! Veru, snaž sa trochu v tomto polepšiť!:-)

janulin013

Alen_ka: Neboj, raz za čas si doprajem aj ja nový kúsok oblečenia do skrine ale nie je to moc často. Radšej ako som napísal dbám na poriadnu stravu a kvalitné produkty! Veru, snaž sa trochu v tomto polepšiť!:-)

Alen_ka

janulin013 ahojky...ved ano, to mas pravdu, ze vacsinou zeny maju toho v skriniach dost ale ked si vezmem seba, tak niekedy neodolam aj novemu obleceniu a radsej potraviny kupim lacnejsie...normalne sa teraz hanbim a mala by som si brat priklad od vas!!!

imeta fuha...to vazne si vdaka tomu tolko schudla??...klobuk dolu pred tebou!...obdivujem ta:-)...a co zvyknes tak jedavat?...mozes mi sem napisat tvoj denny jedalnicek?...priznam sa, ze moc nie:-/:-/