Čo zvyčajne raňajkujete?

olivara

Ved prave preto som ziadnu inu nekupovala a radsej som zobral z tej jednej viac dkg, aby mi zvysilo aj na zdobenie :) Uz si prisla na to, ze ostatne nie su tak chutovo vyborne ako tie z valasskeho krasnosveta :):)

MiaLiatnova

....zeny myslim si, ze kvoli chuti viacerym vyhovuju tie masove produkty...a este kvoli tomu, ze obsahuju vysoke % masa a niektore dokonca neobsahuju lepok...isto viete, ze niektori ludia su alergicky na lepok a preto im vyhovuju taketo produkty...a tak isto aj mne...tiez lepok nemozem, takze ked mam chut na sunku, tak jedine od nich...

Flipica

@Mia_91..to by aj mna zaujimalo..snad nam to tu niekto vysvetli..lebo kupujem uplne inu sunku ale som otvorena aj novym moznostiam ak ma byt zdravsia a chutovo lepsia..

lenyia

Olivara = veď to by bol nezmysel kupovať len kvôli vyzdobovaniu inú šúnku :-) Inak mne tiež najviac chutia šunky od Krásna. Už som veľa rôznych poskúšala ale vrátila som sa naspäť k týmto a už som sa dostala do tej fázy, že nekupujem iné :-)

lukco85

RANAJKY MUSIA BYT PLNOHODNOTNE! U MNA SU TO VACSINOU VAJCIA NA ROZNE SPOSOBY SO SUNKOU, SYROM, ZELENINOU A PECIVOM. NEVIEM SI PREDSTAVIT, ZE BY SOM SA RANO PORIADNE NENAJEDOL. BOL BY SOM POTOM HLADNY CELY DEN A HLAVNE NERVOZNY. LUDIA BY SOM MNOU ASI DLHO NEVYDRZALI.