Čo zvyčajne raňajkujete?

zabkiara

hreko vobec sa necudujem, aj ten moj na ranajky a na vecere zje toho za kamion :D mam pocit, ze zarabame iba na jeho zaludok, hehe :D no aj napriek tomu sa snazim kupovat kvalitne potraviny, lebo to je zaklad!

hreko

ako chlap potrebujem poriadne ranajky - vacsinou su to 3 rozteky s dobrou sunkou, syrom a zeleninou alebo slaninou ci klobasou. drzim sa hesla: ranajky su zaklad dna!:-D

robreert

Tibco aj kvôli chuti ale aj kvôli zloženiu! Od nich mäsové produkty obsahujú veľké percento mäsa a tým pádom tá chuť je o veľa lepšia! Do tých lacných dávajú samé náhrady a umeliny a podľa mňa to v nich strašne cítiť. Skús si to porovnať a uvidíš!

tibco48

@robreert z akeho dovodu su super? iba chutovo ci aj zlozenim? moja zenska kupuje nejake ine sunky, nie od tychto. tak aby som jej ked tak vedel povedat.

Golla

kajka, veď olivara istotne narážala na mäsové produkty Krásno, teda ak som správne pochopila a nemýlim sa :) ;)

marcka_64

@akinom007:-)

To máš super. Ja zase na raňajky jem jogurt s nejakými cereáliami a pečivo jem len večer. Ale to tiež len krajec chleba alebo nejakú tú celozrnnú žemličku s viac percentnou šunkou, maslom a zeleninou. Úplne mi to stačí a dokonca som za posledné mesiace aj pochudla:-)

akinom007

Ja mam rada na ranajky sladke pecivo, zvycajne nejaky croasant, pripadne 2kusky vianocky s obycajnym maslom a bylinkovy alebo matovy caj. Potom uz cez den ine sladke ani ine pecivo nejem.