Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Čo zvyčajne raňajkujete?

klaricia

ale prosim ta severka, ved pokial kupis kvalitnu sunku u nejakeho masiara alebo niekedy maju aj v obchode kvalitnu, tak sa nemusis bat toho, co tam mas pomlete. treba pozerat ale len take, ktore su viac percentne, minimalne aby obsahovali 80% masa!!!

ahjaj

Sladké:
-chlieb s maslom, medom + kakao
-chlieb s maslom, džemom+ kakao alebo caro ražná káva
- chlieb, kravské maslo, plátky tvrdého syra, plátky jablka, ražná káva
- ovsená kaša s chia semienkami a hrozienkami (prípadne ciroková, krupičná a pod)
- cereálie (rôzne druhy, kedy ktoré kúpime)
-chlieb, tvaroh miešaný s medom (alebo džemom), ražná káva
- nadrobený rohlík v kakau alebo s teplým mliekom a medom
- strúhané jablko, biely jogurt, oriešky, med
Slané:
grahamový rohlík s vajíčkovou, tvarohovou, syrovou alebo šunkovou pomazánkou, zelenina, čaj
varené vajíčko
cottage cheese

severka1

Evi ahoj, ked citam tvoj komentar ako keby som seba videla :) taktiez musim mat sladke ranajky, ktore ma nakopnu na cely den :) vacsinou to je jogurt s cokoladovymi mussli - moja najoblubenejsia kombinacia ;) a tie suhlasim s tebou v tom, ze vecera musi byt slana :) no ja moc sunky nekupujem, kedze im moc neverim :/ stale mam pocit, ze tam je pomleten kade co a ze tam je vela farbiv. ty sa toho nebojis? neprekaza ti to?

Luccia3

Almia, tak to som velmi rada:-):-) Ako som prezila Vianoce? Velmi pekne! V kruhu svojich blizkych, chodili sme na navstevy, jedli sme, oddychovali. Ved vies, take klasicke vianocne sviatky:-) A co sa tyka prichodu Noveho roku, tak sme boli u znamych na dome a tiez dobre, tak kludne, kedze drahy bol chory. Ved my postarsi to uz tak neprezivame ako volakedy, no nie?:-D:-D A ty? Ako si sa mala?

almia

jasnačka, všetko som si pozisťovala Lucka čo som chcela a čo ma zaujímalo. majú veľmi dobre spracovanú webovú stránku, takú prehľadnú. a ako si prežila vianočné sviatky? ako si oslávila Nový rok? pochváľ sa :-)

Blond_eva

ja tiez preferujem skor sladke ranajky ale potom obed a veceru uz musim mat slanu. Vacsinou si vecer robim nejaku oblozenu cerealnu kaiserku, to mi velmi chuti;-) S viac percentnou šunkou, syrom a maslom + zelenina:-)

TakToJe

Zalezi ci stiham do skoly. Ale zvyknem ranajkovat dva prekrojene rožky s maslom a medom, kakao alebo čaj. To isté aj na večeru

eviku777

Preferujem sladke ranajky, co je u mna najcastejsie: 2ks vianocky s obycajnym maslom, croissant, pripadne tmava caiserka maslom a dzemom alebo moravsky kolac +caj.
Potom uz cely den ziadnu sladkost nejdem ani ziadne sladene napoje. Je to rychle,prakticke :) kupim si 7 croassantov na tyzden a som vybavena:) Obcas ale ozaj ze obcas ranajky vymenim za slane ale to len sobotu po piatkovych akciach ked mi rano sladke nechuti ale to je tak raz za mesiac.