Čo zvyčajne raňajkujete?

klaudinkas

- Ahojte žienky, zvyknete na raňajky jesť aj ťažšie jedlá ako napríklad zabíjačkovú kašu alebo tlačenku?? -

jancaa

@Berca tak to si asi prva zena, ktora nehladi na ceny:D:D S kazdou kamaratkou ked ideme na nakup, tak len na ceny pozerame, aby sme prilis draho nekupovali potraviny. Ale tak asi si to mozes dovolit, co je len dobre:):) Pozriem sa najblizsie, ked pojdem do obchodu...

hreko

:-D:-D to si vystizne napisala zabkiara:-D ale tak my za to nemozme, ze viac potravy potrebujeme, aby sme boli silny a velky:-D:-D aj ta moja zena si potrpi na tom, aby sme jedli kvalitne potraviny. tiez som si vsimol, ze si v obchodoch studuje etikety, atd.:-) teraz najnovsie furt kupuje krasno masove produkty, lebo o tych sa docitala, ze su zdravsie. no mne to vyhovuje, lebo chutovo su dobre:-D

berca

Fuuu Janka to si mi teraz polozila tazku otazku. Ja moc na ceny v tomto nehladim, takze vobec neviem, po akej cene sa pohybuju tie sunky. Ale tak vela krat natrafim aj na akciu, takze ich kupim za par faciek. Neboj, nestoja vobec vela.

berca

Jasne rozumiem Charles. No kedze ja nechudnem, len sa snazim zdravsie stravovat, tak vajicko jem cele, aj bielko aj zltko :-) Co s tebou ale suhlasim je to, ze masove produkty by ludia mali jest len tie, ktore obsahuju velke percento masa.

Charles Bukowski

Co chces ak sa chces trocha dať do parady su nízkotučné produkty, co maju malo sacharidov, cukrov a E-cok. Preto jem napr. sunku, ktora ma nad 90% podiel mäsa, a zerem hnusny odtucneny tvaroh a pod. Samozrejme najlepsia je varane strava, takze aj varim normalne casto (samozrejme vyprážané len raz do týždňa).
Ale tak je to aj dost individuálne, lebo kazdy máme iný metabolizmus. Takze niekto ako moj kamos moze od rana do vecera vyslovene ze zrat a nepriberie...

Charles Bukowski

berca: ked cvicis, potrebujes bielkoviny a vajicko je na to dobre. Co nechces su tuky, ktoré su v zltku. Ano, je to dobre a chuti, ale neni to dobre, ked cvicis...

berca

Preco zltka vyhadzujes?? Ved tie su predsa najlepsie na vajicku!:-):-)

Zabkiara a podla coho vies, ktora potrevina je kvalitna a ktora nie??