Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Čo zvyčajne raňajkujete?

Antisexx

Ranajkujem chleby s maalom a horcicou, pripadne medom alebo syrom. Na veceru to isté + pizza a iné, a idem spat. Viem ze to je hlupost ale bolo mi tak poradené že ked sa najem najviac vecer tak priberiem. Chcela by som pribrat aspon na 50kg, pretoze tolko som nikdy nevazila. Aj ked si ma ludia doberaju ze nejem, nevadi mi to, chcem pribrat kvoli sebe. Samozrejme, aj cez den mam stanoveny jedalnicek no stále nič. Furt mám 46kg.

klaricia

ako to viem radika? no predsa citam obsah, etiketu zo zadu kazdeho produktu. tam mas vsetko vypisane co dana sunka alebo iny hocijaky produkt obsahuje. kolko % masa a kolko inych veci. treba si len tie etikety vsimat a budes vediet aj ty vsetko:-):-)

knihakniha

teraz chlieb s maslom, mastou, oskvarkovou natierkou, cicerovou, s redkovkami, s cibulkou, so syrom, s cottage syrom, bylinkovy caj, kava

Kiora

co ranajkujem? dobra otazka :) kazdy den to iste: jogurt, ovsene vlocky a 1ks nejakeho ovocia (vacsinou to je banan). detom robievam na ranajky oblozeny chlieb alebo rohlik a tiez jogurt, aby mali aj sladke :) nic komplikovane si nevymyslam, aby som sa mohla aj ja dlhsie vyspat :D

klaricia

velka pravda miflow, suhlasim s tvojim nazorom!;-);-)

osvedcene produkty ci mam severka? asi uz aj ano:-) dost casto kupujem napriklad sunku od Krasna. tie obsahuju viac percent masa a su aj chutovo chutne a dobre:-) napriklad taka sunka najvyssej kvality, ktora obsahuje az 92% masa, ta je vyborna;-):-)

severka1

Klaricia ved ja iba cisto take sunky kupujem (ked kupujem). velmi dokladne pozeram na zlozenie, pokial nejaku kupim. ale ako som uz pisala, tak velmi malo tieto produkty kupujem. ty mas nejaku osvedcenu, ktora vies, ze je chutovo aj obsahovo dobra?

klaricia

ale prosim ta severka, ved pokial kupis kvalitnu sunku u nejakeho masiara alebo niekedy maju aj v obchode kvalitnu, tak sa nemusis bat toho, co tam mas pomlete. treba pozerat ale len take, ktore su viac percentne, minimalne aby obsahovali 80% masa!!!

ahjaj

Sladké:
-chlieb s maslom, medom + kakao
-chlieb s maslom, džemom+ kakao alebo caro ražná káva
- chlieb, kravské maslo, plátky tvrdého syra, plátky jablka, ražná káva
- ovsená kaša s chia semienkami a hrozienkami (prípadne ciroková, krupičná a pod)
- cereálie (rôzne druhy, kedy ktoré kúpime)
-chlieb, tvaroh miešaný s medom (alebo džemom), ražná káva
- nadrobený rohlík v kakau alebo s teplým mliekom a medom
- strúhané jablko, biely jogurt, oriešky, med
Slané:
grahamový rohlík s vajíčkovou, tvarohovou, syrovou alebo šunkovou pomazánkou, zelenina, čaj
varené vajíčko
cottage cheese