Čo zvyčajne raňajkujete?

GOING

Raňajkujem o 9:00 hod. ovsené vločky, žitné
alebo jačmenné zaliate vodou.

Ale deti potrebujú pestrú stravu.
Žiaden kotol gulášu na týždeň a do toho sladkosti
alebo stereotypná strava.

bludie

presne takúto tému som chcela založiť a keď som zbadala, že už tu existuje tak som si povedala, že by to bolo zbytočné. tak snáď sa mi podarí oživiť aspoň túto:-) ako sa stravujete? snažíte sa jesť aj zdravšie produkty alebo to neriešite? čo zvyknete raňajkovať? čo vám dobre naštartuje organizmus? budem rada za každú jednu odpoveď:-)

carey

tak ja ranajkume vacsinou 2chlebiky s maslom, sunkou, syrom a zeleninou...alebo ovsene vlocky 40g na moc namocim do vody rano zohrejem, pripad. do toho dam kokos, aby to malo chut. Ovocie jem na desiatu ked tak, nie s vlockami, lebo potom to zle travim.
A niekedy vynimocne si dam kolacik

0vecka

ja vypijem 10 glgov vody potom si este lahnem tak na polhodku a potom si dam dve celozrnne zemle s nejkou sunkou a maslom ... a tka na 50% nejake sladke ovocie .. banan alebo melon... a dam si este nakoniec 20g proteinov(80% cize 16g)...

orol

Raňajky zjedz sám, o obed sa podeĺ s priateľom a večeru prenechaj nepriateĺovi. P.s- najradšej mám na rańajky párky s horčicou, domácu bravčovú klobásku, údené ovarové koleno s horč a chrenom,, tlačenku s cibuľou a octíkom, pečenú jaternicu s uhorkou, teplý vyprážaný bravčový rezeň ( medzi dva chleby ), guláš, zemiakový alebo vajíčkový šalát, hamendex, praženicu, prípadne zahustenú fazuľovú pol, držkovú s čerstvým bielym pečivom, atď.

2bodka

AdamKrt,

v Lidli??? To nemyslis vazne! Mozes mi povedat, kde by som ho tam nasla? Pripadne sem daj link na obrazok (neviem ci bude na nete niekde) alebo mi staci vyrobca a nazov, ja si to skusim uz najst :)