Čo zvyčajne raňajkujete?

FillipC

Panabeka to tu kazdy zuje len ovos?
Na ranajky treba bielkoviny, kvalitna sunka a syr, zelenina, nejake celozrnne pecivo. To su ranajky sampionov. Z ovsu budete tak o hodinu hladni, ze zozeriete aj vola.

nika82

ovsene vlocky s cerstvym ovocim (v zime susene ovocie) a mandlove mlieko
kvaskovy razny chlieb s avokadovou natierkou alebo s Luntner natierkou a vela zeleniny k tomu
obcas na sladko- razny chlieb so zdravou nutellou a mandlovym maslom
bezlepkove veganske palaciny s bananom a ovocim
pohankova kasa s kakaom a bananom

pred turistikou velka prazenica so zeleninou

bereka

snad nebude nikomu vadit, ze sa pripojim a napisem, co zvycajne ranajkujem:) hned rano ako vstavnem, si musim spravit kavicku. to su moje take mensie ranajky a potom ked pridem do roboty, tak tam sa uz normalne najem. vacsinou si tiez spravim nejaky roztek alebo zemlicku so sunkou, syrom a zeleninou a potom nasleduje jogurt. ten musim mat kazdy den:)

Duchovicova

Trunchelicka hm, neviem ktoré sú to produkty. Kde ich kupuješ? V lidli asi nie, keďže tam som žiadne také nevidela, či som slepá??

trunchelicka

jasne a vobec sa za to nehanbim imeta!..clovek ma jest vsetko, pokial to je v normalnych davkach a nie je to obzerstvo..paradicka, je dobre, ze jej kupujes kvalitnejsie parky, chvalim ta;-):-)

imeta

@trunchelicka takéto prehrešky občas spravíš?? no pekne:D:D:D ale musím uznať, že od nich šunky a párky sú veľmi chutné:):P mám aj 6 ročné dieťatko, dcérku Denisku, ktorej kupujem len šunku Amálku od nich a taktiež detské párky, tie jej chutia najviac a stále ich vypytuje:)

ranajky

ja najradsej nic. lebo mi extremne nechuti jest rano. takze ak, tak nieco male nasilu dotlacim a prvykrat zacinam byt hladna okolo obeda a obed mi uz chuti normalne. Mne orgaznizmus nastartuje vzdy poobede, ja to tak mam ze vecer mam aj najviac energie rano som ako mrtva. Aj keby som den predtym nic nevecerala a bola neviem ako hladna, rano ked vstanem tak nemam vobec chut a len by som sa premahala jest...
ale ja to tak mam zo vsetkym. aj na velku potrebu co vacsina chodi rano tak ja by som hodinu musela sediet na zachode a aj tak nic by sa nestalo len by som si asi aj mozog vytlacila a nic..proste mne rano telo funguje v nejakom utlmenom rezime...

finallydone

zvyčajne cottage cheese biely s graham.rožkom k tomu uhorku alebo inú čerstvú zeleninu a bielu kávu (Caro alebo Inka s mliekom alebo aj bez mlieka)