Čo zvyčajne raňajkujete?

simusaaaaas

Odkedy mame domaci med som na ňom závisla, takže dva hrubšie krajce chleba s medom a zelený caj s lyžičkou trstinovej melasy..
Mám rada aj ovsené vločky s ovocím, čerstvým aj sušeným, škorica a medik. A samozrejme doma zbožnujeme chlieb s avokadom, paradajkou a syrom +semienka slnečnicove a sezamove..

trunchelicka

normalne mi je blbo sem napisat, ked citam, ze vsetci papate na ranajky len ovsene vlocky s niecim...ja by som nevydrzala len na takych ranajkach...potrebujem ich mat pestre...vacsinou si vzdy spravim zemlu s nejakym syrom, sunkou a zeleninou a potom si dam este ovocny jogurt s musli...takto vyzeraju moje pestre ranajky skoro kazdy den:-)...samozrejme si ale potrpim na kvalitnej sunke a na tmavom pecive...

zuzi74

Ovsene vlocky s lyzicou kokosu zaliate horucou vodou, po vychladnuti pridam lyzicku medu a kiwi, alebo banan alebo jablcko.

GOING

Raňajkujem o 9:00 hod. ovsené vločky, žitné
alebo jačmenné zaliate vodou.

Ale deti potrebujú pestrú stravu.
Žiaden kotol gulášu na týždeň a do toho sladkosti
alebo stereotypná strava.

bludie

presne takúto tému som chcela založiť a keď som zbadala, že už tu existuje tak som si povedala, že by to bolo zbytočné. tak snáď sa mi podarí oživiť aspoň túto:-) ako sa stravujete? snažíte sa jesť aj zdravšie produkty alebo to neriešite? čo zvyknete raňajkovať? čo vám dobre naštartuje organizmus? budem rada za každú jednu odpoveď:-)

carey

tak ja ranajkume vacsinou 2chlebiky s maslom, sunkou, syrom a zeleninou...alebo ovsene vlocky 40g na moc namocim do vody rano zohrejem, pripad. do toho dam kokos, aby to malo chut. Ovocie jem na desiatu ked tak, nie s vlockami, lebo potom to zle travim.
A niekedy vynimocne si dam kolacik