Čo zvyčajne raňajkujete?

trunchelicka

nenazvala by som to, ze mam "konkretnu znacku" ale je pravda, ze som vyskusala uz zopar druhov a teraz som zostala uz len pri jednej, ktora mi chuti najviac...su to produkty od znacky krasno - maju kvalitne sunky, parky, ktore obsahuju vysoke percento masa...to je jedna z veci, ktoru si vzdy v obchode pozeram a davam na to pozor...ale musim sa priznat, ze niekedy siahnem aj po menej kvalitnej suchej salame:-/...

jajemtoto

-rožok s maslom
-jogurt
-cereálie s mliekom
-toast
-chlieb s nutelou
-Bebe keksy s kakaom
-krupicová kaša
-párky

Duchovicova

Trunchelicka a máš aj konkrétnu značku, ktorú si kupuješ? Lebo tých kvalitných šuniek a potravín nie je až tak veľa - pokiaľ viem!

Simi30

Ovocie alebo mliečne produkty (mliečny nápoj, jogurt). Cez víkend si doprajem napr. aj praženicu so špaldovým/celozrnným pečivom alebo zapekanku alebo nejakú nátierku (najlepšie domácu).

Biela Kobra

GOING, ja som jedávala proso. Zo všetkých obilninových kaší mi prosná prišla najchutnejšia. Myslím čerstvo zaparené vo vode alebo v mlieku s pár kúskami ovocia a s medom.

trunchelicka

necudujem sa ti, ze si bola hned hladna...ved organizmus cca 10 hodin neje, kedze spi a oddychuje a ked sa rano zobudi, je predsa hladny a je potrebne mu dopriat viacej toho...aspon teda ja radsej rano zjem viacej a vecer uz len nieco mensie a snazim sa jest iba do 18tej hodiny, kedze si chcem udrzat ako tak peknu postavu...no kazdy ma svoje zvyky a tradicie, ktore mu vyhovuju..no jedno na co som si zvykla je, kupovat kvalitnejsie potraviny...ako sunku s minimalne 92% masa a podobne...na to si davam fakt dost zalezat!

Jedlosko

Tak ja raňajkujem napr:
-Nastrúhané jablko
-banan
-Ovocné kombo (rôzne druhy ovocia)
-Omeleta, príloha zelenina
-párky, čierne pečivo
- cerálie a mlieko
-tvaroh a med

A rôzne ďalšie veci