Operácia očí

daniellafinancia

Sme inštitúciou, ktorá poskytuje finančnú pomoc všetkým mimoriadnym ľuďom a potrebám peňazí, čestným ľuďom, ktorí skutočne potrebujú. Ponúkame úvery od roku 2000 do 7 000 000 €. Pre všetkých ich môžete kontaktovať v akejkoľvek dôvere v našom e-maile: daniellafinancia@gmail.com alebo whatsapp: 001-484-831-7681
daniellafinanzia.over-blog.com
Ďakujeme vám za pochopenie.

duska223

myslim si ze v dnesnej dobe je tento zakrok uz bezpecny ja som ho podstupila pred rokom konkretne metodu EPI-LASIK v podstate mi znecitlivili oci kvapkami pozerala som si viacere metody ale tato sa mi zdala taka najprijatelnejsie aj co sa tyka z pohladu zotavovania aj samotnej operacie :)

delopiero

Cafteee,

Viete aj poradit ktora metoda je najlepsia? Co sa tyka kvalita vs cena..A ci to je vazne bezpecne-operovat si oci...Nepozna nikto niekoho kto by mal potom aj problemy?...

Dakujem guys:)

Marila

To áno, súhlasím s tým. Je dobré sa obrátiť priamo na očných lekárov, ktorí majú s takýmito operáciami skúsenosti a budú vedieť ti poradiť, ako to je s tvojím zrakom a čo ďalej :)

mardziosa

ja som podstúpila laserovú operáciu očí, pri problémoch s krátkozrakosťou :) alexina ak si si neni niečím istá, tak myslím, že by bolo na mieste navštíviť kliniku, kde takéto operácie robia a tam sa priamo informovať ako by to bolo v tvojom prípade, či by si mohla zákrok podstúpiť

darinusik_nov

U nás má operáciu za sebou maminka. Tá je veľmi rada, že absolvovala operáciu, zmenilo jej to život. Hovorí, že od základov. Z čoho mám ja nesmiernu radosť lebo viem ako jej okuliare vedeli riadne už ku koncu liezť na city :)

jarica21

Nevidím dôvod na strach. Ja som nad operáciou očí začala premýšľať, keď som prišla na to, že mi okuliare vadia, že ma robia nešťastnou. Vtedy som nejaký strach vôbec necítila. Mala som v hlave len predstavu ako to bude po operácii. Ako budem môcť nosiť slnečné okuliare. Ako sa mi nebudú okuliare rosiť. Tá predstava mi chodila hlavou, nie nejaké obavy :)

Svetla777

tie obavy nie su vobec opodstatnene. moj muz je po operacii oci uz nejaky ten piatok on vlastne obaja vnimame tento zakrok ako super rozhodnutie pretoze mnoho kazdodennych situacii zalezitosti mu to ulahcuje. okuliare mat je super niekomu sa to aj hodi ale super je to mozno tak prvy rok dva potom to uz zacne cloveku prerastat cez hlavu a zavadzat aspon teda ja som to tak vnimala pri muzovi

dzulili

//ako citam nie som sama, co riesi tento problem a asi nie som sama, ktora ma aj trosku strach, ani sama neviem, ze ci sa bojim zakroku ako takeho alebo coho vlastne, mam take zmiesane pocity, ze ako zvladnem po operacii oci fungovatr//

alexina

operacia je vhodna pre kratkozrakych alebo dalekozrakych ludi? neviem ako je to pri tejto operacii s tymto, ja mam tiez problemy so zrakom, ale neviem, ze ci vobec ist do tejto operacie alebo radsej to nechat tak